Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   accuweather.com   |   2016-10-21

Savaitgalio orai: apsiniaukęs rudeniškas oras

  
Savaitgalio orai: apsiniaukęs rudeniškas oras
© flickr.com
Vietomis galima šalna.

Šį savaitgalį orai nenustebins. Pakrantėse numatomas nedidelis lietus, o debesuotą ir apsiniaukusį dangų kartas nuo karto nušvies saulė.

 Penktadienio vakarą lietus palis rytinėse pakrantėse, o didžiojoje šalies dalyje bus sausa. Žemumose gali susiformuoti rūkas, pūs silpnas vėjas. Kai kuriuose Velso vietovėse vakare oras atvės, galima šalna. Vakare oro temperatūra gali nukristi iki 5 – 6 laipsnių šilumos.
Šeštadienį Jungtinės Karalystės rytiniuose rajonuose ir Šiaurės Jūros pakrantėje lis lietus, kuris pasieks ir toliau nuo jūros esančias vietoves. Vakarinėje šalies dalyje bus be lietaus, debesuota su pragiedruliais, vietomis švies saulė. Centrinėje šalies dalyje pūs silpnas vėjas, o pakrantėse vėjas bus stipresnis o oro temperatūra bus žemesnė. Dienos metu termometro stulpelis rodys 11 – 14 laipsnių šilumos.
 
Sekmadienis didžiojoje šalies dalyje bus be lietaus, debesuotas su pragiedruliais. Savo spinduliais šalies vakarų ir šiaurės vakarų gyventojus lepins saulė. Krituliai galimi Šiaurės Jūros pakrantėje, šiaurės rytų Anglijoje ir rytinėje Škotijos dalyje. Rytą tvyrosianti migla išsisklaidys vos tik įdienojus. Oras atvės iki 10 – 13 laipsnių šilumos.
 
 
London London
Peterborough Peterborough
Birmingham Birmingham
Manchester Manchester
Southampton Southampton
Edinburgh Edinburgh
  

Žymos: Savaitgalio orai Anglijai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Viengungis visus darbus nudirba pats. Vedusį priverčia žmona.