Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Met Office   |   2018-02-10

Savaitgalio orai: kaustys šaltukas ir ledas 

  
Savaitgalio orai: kaustys šaltukas ir ledas
© Wikipedia nuotr.
Savaitgalį pavojų eismui ir pėstiesiems kels greitai atsiradęs ledo sluoksnis.
Lietaus vanduo greitai virs ledu, taip apsunkindamas eismo sąlygas, dėl šios priežasties gali sutrikti viešasis transportas

Ateinantį savaitgalį Jungtinėje Karalystėje galimas lietus ir sniegas, o oro temperatūrai nukritus žemiau nulio žemę padengs ledas, todėl meteorologai ragina būti atsargiais.

Nors meteorologų žemėlapiuose JK rodomi teigiami skaičiai, savaitgalio rytais – iki 10-12 val. – realusis oro temperatūros pojūtis matuojamas net iki -5 laipsnių.
Šeštadienį daugelyje šalies vietų dangus bus apsiniaukęs, vyraus nestiprus pietvakarių vėjas, o vakare ir sekmadienio naktį į Šiaurę nuo Londono spustels šaltukas, todėl lietaus vanduo greitai virs ledu, taip apsunkindamas eismo sąlygas, dėl šios priežasties gali sutrikti viešasis transportas.
 
Šiauriniuose JK regionuose sekmadienį taip pat galimas sniegas, kitose vietose turėtų būti giedra arba debesuota su pragiedruliais.
 
Kitą savaitę šalyje prognozuojamas atšilimas.
 
Orų prognozė:

JK teritorijos, kuriose galioja įspėjimas dėl sniego ir ledo:
 
  

Žymos: Orų prognozė, Orai Anglijoje, Orai savaitgalį

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Laiškas iš stovyklos: „Mielieji tėveliai, gyvenu gerai. Vakar pas mus stovykloje vyko bokso varžybos. Dantų šepetėlį, pastą ir kitus nereikalingus daiktus siunčiu namo.“