Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Met Office   |   2016-03-12

Savaitgalio orai: pavasariškas dienas keis žvarbios naktys

  
Savaitgalio orai: pavasariškas dienas keis žvarbios naktys Nors rytai bus paskendę rūke, savaitgalio dienomis mėgausimės saule.

Savaitgalio dienomis daugelyje Jungtinės Karalystės vietovių jau aplankys pavasaris – švies saulė, o oras bus pavasariškai šiltas bei be kritulių. Tuo tarpu vakarai primins apie tai, kad ką tik atsisveikinome su žiema. Vietomis termometrų stulpeliai nukris iki minuso.

Šeštadienio rytas daugelį pasitiks apšerkšnyjęs. Sinoptikai taip pat žada, kad rytas bus paskendęs rūke, todėl keliaujantys perspėjami keliuose būti atsargūs.
Škotijoje, Šiaurinėje Airijoje bei galimai šiaurinėse JK dalyse šeštadienį iškris nemažai lietaus. Likusioje šalies dalyje, prasiskleidžius rūkui, laukia šiek tiek debesuota, tačiau saulėta diena.
 
Naktis iš šeštadienio į sekmadienį bus ir vėl vėsi, o ryte taip pat pasitiks šekšnas ir tirštas rūkas. Metereologų teigimu, sekmadienio diena bus tikrai saulėta ir ideali ilgiems pasivaikščiojimams su šeima.
 
Birminghamas Birminghamas
Glasgow Glasgow
Leedsas Leedsas
Londonas Londonas
 
  

Žymos: Savaitgalio orai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Močiutė skrybėlių parduotuvėje nusižiūri ypač prašmatnų modelį. „Su ja jūs iš karto atjaunėjote 20 metų“, – giria pardavėja.
Anūkas močiutei:
– Tada jos nepirk. Neteksi pensijos.