Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Met Office   |   2017-12-16

Šį savaitgalį Britanija tikisi dar daugiau įšalo

  
Šį savaitgalį Britanija tikisi dar daugiau įšalo
© Geograph.org.uk
Daugiau nepatogumų gyventojai patirs šeštadienio ryte.

Šį savaitgalį oro temperatūra Didžiojoje Britanijoje gali nukristi iki nematytų -5C, - perspėjo šalies metereologų tarnyba taip pat teigdama, kad sulauksime dar daugiau sniego.

Ironiška, tačiau nors atrodytų, kad šiemet pagaliau Jungtinė Karalystė pasitiks baltas Kalėdas, metereologai teigia, kad labiau tikėtina, kad šventiniu laikotarpiu gausiai lis.
Metereologų tarnyba išleido geltonus perspėjimus dėl gausaus sniego ir ledo Škotijoje, Velse, šiaurės, rytų ir vakarų Midlanduose. Tikimasi gausiai iškrentančio sniego, vietomis šlapdribos, kuri greitai virs ledu.
 
Daugiau nepatogumų šių vietovių gyventojai patirs šeštadienio ryte.
 
Tuo tarpu šalies lažybų punktuose lažinamasi, ar JK šiemet Kalėdas sutiks gausiai apsnigta. Deja, tiek lažybų specialistai, tiek ir sinoptikai šią galimybę vertina atsargiai. Londone 7/4, o Glazgow ir Mančesteryje 5/2.
 
Sekmadienį Jungtinėje Karalystėje šiek tiek atšils ir krituliai virs lietumi. Rytas bus vėsus, tačiau saulėtas, o lietaus debesys susikaupti turėtų vakarop.
 
 
  

Žymos: Orų prognozė, Sniegas, Savaitgalio orai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.