Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2017-12-27

Snygis visiškai paralyžiavo kai kurias JK apylinkes

  
Snygis visiškai paralyžiavo kai kurias JK apylinkes
© tiesa.com
Šiemet žiema JK kitokia nei įprastai.

Didžiojoje Britanijoje praėjusią naktį dėl snygio įvykus sunkvežimio avarijai, buvo blokuota Londoną ir Lidsą jungiančios automagistralės M1 atkarpa.

Dėl sunkvežimio avarijos Anglijos Lesteršyro grafystės Liutervorto miesto rajone eismas pietų kryptimi sustojo visose trijose automagistralės juostose. Susidarė kelių kilometrų ilgio spūstis.
Vairuotojai raginami būti itin atsargūs.
 
Tuo tarpu energetikos kompanija „Western Power Distribution“ pranešė, kad dėl sudėtingų meteorologinių sąlygų pietvakariniuose ir centriniuose šalies rajonuose 15 tūkst. namų vis dar yra be elektros.
 
Britanijos meteorologijos tarnyba pranešė, kad kai kuriose šalies grafystėse paskelbtas „geltonas“ pavojaus lygis. Tarnyba įspėjo, kad „dėl žiemiškų orų kai kuriuose rajonuose gali įvykti incidentų“.
  

Žymos: Sniegas, Žiema, Pavojus, JK

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...