Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Bbc.co.uk   |   2017-02-08

30 nemokamų vaikų priežiūros valandų tėvai gali ir nesulaukti

  
30 nemokamų vaikų priežiūros valandų tėvai gali ir nesulaukti Nuo rugsėjo trimečiai ir keturmečiai vaikai turėtų gauti 30 nemokamų priežiūros valandų per savaitę.
Daugiau nei pusė savivaldybių teigė, kad nėra tikros, ar nuo rugsėjo sugebės tėvams pasiūlyti 30 nemokamų vaikų priežiūros val. per savaitę.

Daugiau nei pusė Anglijos savivaldybių nėra tikros, ar jų teritorijoje esantys darželiai turės galimybę dirbančių tėvų vaikams padidinti nemokamas priežiūros valandas nuo 15 iki 30 val. per savaitę.

Kaip garantavo Vyriausybė, nuo šio rugsėjo visų Anglijoje dirbančių tėvų trimečiai ir keturmečiai vaikai turėtų gauti 30 nemokamų priežiūros valandų per savaitę. Iki šiol valstybė vaikų priežiūrą tėvams kompensavo tik 15 val. per savaitę.
Tačiau naujos ataskaitos duomenimis, daugybė vaikų priežiūros institucijų jau dabar nėra tikros, ar galės suteikti šią paslaugą.
 
Tyrimo metu apklausta 112 Anglijos savivaldybių. Daugiau nei pusė iš jų, 54 proc. teigė, kad nėra tikri, ar nuo rugsėjo sugebės tėvams pasiūlyti 30 nemokamų vaikų priežiūros val. per savaitę.
 
33 proc. teigė, kad vietų vaikams tikrai pakaks, o 13 proc. pranešė, kad nesugebės patenkinti išaugusios paklausos, - skelbė bbc.co.uk.
 
Baiminamasi, kad dėl susiklosčiusios situacijos pabrangs papildomos vaikų priežiūros kainos, taip pat gali suprastėti darželinukų priežiūos kokybė.
 
  

Žymos: vaikų priežiūra

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įniršusi žmona įlekia į namus:
– Aha! Aš viską žinau!
Vyras:
– Taip? Na, ir kiek gi intakų turi Nemunas?