Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   lincolnshireecho.co.uk   |   2017-02-27

Antstolis skolą padidino šimtus kartų

  
Antstolis skolą padidino šimtus kartų
© google.com
Nedidelė skola su antstolio pagalba virto stambia suma.
Antstolis reikalavo 425 svarų sterlingų ir grasino konfiskuoti automobilį.

Per klaidą nesumokėtas 2,5 svaro sterlingo mokestis už tilto pervažiavimą vairuotojai pabrango 170 kartų, prie to nemažai prisidėjo antstolis.

Praėjusių metų pavasarį Lincolno gyventoja Sophia Gaffney automobiliu keliavo į Paryžių, o pakeliui jai teko kirsti karalienės Elizabeth II tiltą, vadinamąją Dartfordo pervažą. Tai kainuoja pustrečio svaro sterlingo, o nuo 22 iki 6 valandos tiltą pervažiuoti galima nemokamai.
Susimokėti galima telefonu ar internetu prieš kertant Temzę šiuo keliu arba per dvi savaites po to. Už kurias transporto priemones sumokėta nustato automatiniai registracijos numerių skaitytuvai.
 
S. Gaffney buvo įsitikinus, kad to jai daryti nereikės, mat ji per tiltą pervažiavo vėlai vakare – tuo metu, kai mokėti jau nereikia. Tačiau taip manė tik ji.
 
Po kelių savaičių moteris sulaukė laiško, kad jai skiriama 70 svarų sterlingų bauda už tai, kad kirto tiltą nesumokėjus, nurodytas ir pažeidimo laikas – 21.57 val., trys minutės iki nemokamo naudojimo. Taip pat pranešta, jog baudą privaloma sumokėti per 28 dienas.
 
S. Gaffney su tuo nesutiko ir susisiekė su baudą skyrusia greitkelių agentūra, bandė apeliuoti tokį sprendimą bei atidėti mokėjimą iki tol, kol jos skundas bus išnagrinėtas.
Moteris laukė žinių iš agentūros, tačiau sulaukė teismo sprendimą atnešusio antstolio vizito į namus, jis šįkart jau reikalavo 425 svarų sterlingų: iki 115 svarų padidėjusios baudos, 75 £ žyminio mokesčio bei 235 £ vykdymo išlaidas.
 
Taip pat buvo pridėtas grasinimas konfiskuoti automobilį. To išgąsdinta S. Gaffney sumokėjo šią sumą.
 
Pasirodo, kad bendros greitkelių agentūros taisyklės suteikia tik 14 dienų apeliacijai pateikti – apie tai moteris elektroniniu paštu informuota jau tada, kai buvo sumokėjusi antstoliui.
 
Šis taip pat tikina, kad nieko neteisėto nepadaręs.
 
„Mano darbas – surinkti teismo paskirtas baudas“, – sakė antstolis, savo darbą įvertinęs net 235 svarais sterlingais.
 
  

Žymos: Pinigai, skolos, antstoliai, dartfordo pervaža

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi mama ir dukra:
– Mama, turiu tau naujieną...
– Gal gavai 10 iš matematikos kontrolinio?
– Mama, sakiau naujieną, o ne stebuklą.