Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-07-12

Apsimetėlis britas kasmet iš valstybės išviliodavo 16 tūkst. svarų

  
Apsimetėlis britas kasmet iš valstybės išviliodavo 16 tūkst. svarų
© The Sun nuotr.
Apgavikas manipuliuodavo kaimynais apsimesdamas itin sergančiu.
Jei DSS pamatytų mane tempiantį neįgaliojo motorolerį, aš viską prarasčiau ir labai sunerimčiau. Mane apimtų depresija ir grėstų dar vienas priepuolis.

Pasak naujienų portalo express.co.uk, britas apsimetinėjo esantis neįgalus ir iš valstybės kasmet gaudavo 16 tūkstančių svarų siekiančią pašalpą.

50-erių Gwynfor Jones buvo sučiuptas poto, kai kameros užfiksavo jį laiptais į namus nešantį daugiau nei 100 kilogramų sveriantį neįgaliojo motorolerį. Šešerius metus apsimetėlis iš valstybės gaudavo 1340 svarų kas mėnesį. G. Jones socialinės apsaugos departamento (angl. Department of Social Security, DSS) darbuotojams teigė, kad negali užlipti daugiau nei tris laiptelius ar nueiti daugiau nei 30 metrų dėl sunkios sveikatos būklės.
Apgavikui taip pat buvo suteikta gyvenamoji patalpa – vieno kambario butas Bournemouth mieste.
 
Dar 2009 metais G. Jones išėjo iš darbo, nes patyrė kelio traumą. Nuo to laiko jis teigė, kad yra dalinai aklas, serga epilepsija, turėjo 6 širdies priepuolius, jį kankina inkstų ir kojų problemos.
 
Kaimynai jį apibūdino kaip „storą ir tinginį“.
 
„Jei DSS pamatytų mane tempiantį neįgaliojo motorolerį, aš viską prarasčiau ir labai sunerimčiau. Mane apimtų depresija ir grėstų dar vienas priepuolis,“ – taip manipuliuodamas savo situacija, kaimynams teikdavo G.
The Sun nuotr. The Sun nuotr.
  

Žymos: Pašalpos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kai už buratino nugaros užsitrenkė kameros durys, teisėjas palaimingai atsiduso:
– Na va, pagaliau pasodinau medį...