Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2014-04-11

Baigiasi brangus šildymo sezonas

  
Baigiasi brangus šildymo sezonas Šildymo sezonas baigiamas, kai tris paras oro temperatūros vidurkis yra 10 laipsnių šilumos.

Šylant orams Lietuvoje baiginėjasi šildymo sezonas. Didieji šalies miestai gyventojams atjungs centrinį šildymą jau artimiausiomis dienomis. Tiesa, reikia pabrėžti, kad orai šiuo metu laiku gana permainingi, tačiau miestų gyventojai savivaldybėms išreiškė norą baigti šildyti daugiabučiuose.

 Pasak Vilniaus ir Kauno vadovų, šildymas kitos savaitės pradžioje baigsis tik privačiose įstaigose. Mokyklose, darželiuose ir ligoninėse bei poliklinikose ar kitose savivaldybėms pavaldžiose įstaigose šildymas dar tęsis kurį laiką.
Kada jį nutraukti bus sprendžiama atsižvelgus į temperatūrą. Šildymo sezonas baigiamas, kai tris paras oro temperatūros vidurkis yra 10 laipsnių šilumos.
 
Kaip žinia, centrinio šildymo kainos kiekvienais metais per šaltąjį sezoną į neviltį varo daugelio Lietuvos miestų gyventojus. Tad gyventojai nori mažesnes sąskaitas gauti kuo greičiau.
 
  

Žymos: Mokesčiai, Orai, Mokesčiai Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Klausimas: A. Švarcnegeris turi ilgą, M. Ali - trumpą, Madona neturi iš viso, o Popiežius turi, bet nenaudoja. Kas? Atsakymas: Pavardė