Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-03-12

Biudžetas: planuoja mažinti ir mokesčius, ir pašalpas

  
Biudžetas: planuoja mažinti ir mokesčius, ir pašalpas Iždo kancleris G. Osborne‘as siūlo apkarpyti pašalpas daugiavaikėms šeimoms ir bedarbiams.

Pagrindiniu biudžeto svarstymo klausimu šiemet kaip įprasta taps taupymas. Iždo kancleris George‘as Osborne‘as planuoja paskelbti įplaukų didinimo bei deficito mažinimo planą, kuris šiemet labiausiai pakenks pašalpas gaunantiems asmenims.

Kaip rašoma portale dailymail.co.uk, siūlant sumažinti pašalpas taip pat planuojamos pertvarkos ir mokesčių sistemoje. Parlamentarai skelbia, kad šiemet bus sumažinti pajamų mokesčiai. Mažindami pašalpas parlamentarai nusitaikė į daugiavaikes šeimas, kurioms norima apriboti pašalpų gavimą. O jau seniai šias pašalpas gaunančioms šeimoms jų nebedidinti.
Taip pat siekiama sumažinti bendrą gaunamų pašalpų sumą vienai šeimai. Šiuo metu paskaičiuota, kad daugiausiai per metus viena šeima gali gauti £26 tūkst. valstybės išmokų. Šią sumą planuojama sumažinti iki £23 tūkst.
 
Jaunesniems nei 25-erių asmenims bus atimama teisė prašyti būsto ir bedarbio pašalpų, jei jie atsisakys dirbti, mokytis arba atlikti praktiką. Skaičiuojama, kad minėti pokyčiai padės G. Osborne‘ui panaikinti £30 mlrd. biudžeto deficitą iki 2019-ųjų.
 
 
  

Žymos: Nedarbas, Pašalpos, Vaikai, Būsto pašalpos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skamba buto durų skambutis. Duris atidaro Petro žmona. Nepažįstama moteriškė lemena:
– Renku aukas girtuoklių prieglaudai...
– Luktelėkite, – atsako buto šeimininkė, – tuoj vieną atitempsiu!
Ir atitempia girtą Petrą.