Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2015-12-02

Britai dirbs ilgiausiai, o gaus mažiausias pensijas Europoje

  
Britai dirbs ilgiausiai, o gaus mažiausias pensijas Europoje Britai gaus mažas pensijas ir turės dirbti ilgus gyvenimo metus.
Britanijoje bus pasiektas seniausias pensijinis amžius. Pranašaujama, kad maždaug po 20 metų vyrai į pensiją galės išeiti tik sulaukę 68 metų, o moterys 65 metų.

Pranašaujama, kad Jungtinės Karalystės (JK) piliečiai turės mažiausias pensijas, lyginant su kitomis ekonomiškai stipriomis valstybėmis. Kaip teigė Theguardian.com., išėję į pensiją britai gaus 40 proc. vidutinės algos.

Duomenis paskelbusi Ekonominio Bnedradarbiavimo ir Vystymosi Organizacija (ang. Organisation for Economic Cooperationd and Development) taip pat pridūrė, kad Didžiojoje Britanijoje bus pasiektas seniausias pensijinis amžius. Pranašaujama, kad maždaug po 20 metų vyrai į pensiją galės išeiti tik sulaukę 68 metų, o moterys 65 metų. Toks pat amžius dar nustatytas Airijoje ir Čekijoje.
JK pradėta automatinės registracijos schema, leidžianti prastą atlyginimą gaunantiems gyventojams turėti privačias pensijas. Visgi įmokų tarifai yra nedideli, todėl didelių išmokų taip pat tikėtis negalima. Nerimaujama, kad vis daugiau žmonių dirba savo pačių įmonėse ir neišgali daugiau atsidėti pensijai. Šiuo metu save samdančių darbuotojų yra apie 4,5 mln.
 
Organizacija paskelbė, kad didžiausias pensijas gaus Nyderlandų ir Austrijos piliečiai, kuriems bus išmokėta net 90 proc. vidutinės algos. Į tyrimą įtraukus ne tik puikiai išsivysčiusias šalis paaiškėjo, kad blogiausia padėtis pensijinio amžiaus žmonėms bus Čilėje. Taip pat paskelbta, kad Pietų Korėjos gyventojai dirba ilgiausiai: į pensiją išeina tik sulaukę 70 metų.
 
 
  

Žymos: Pensijos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Lietuvio milijonieriaus dukra pažindina tėvą su nauju vaikinu. Tėvas:
– Butą turi?
Vaikinas:
– Jeigu dievas duos, tai bus ir butas…
– Mašiną turi?
– Duos dievas, bus ir mašina…
– O darbą bent turi?..
– Dievas duos – bus ir darbas.
Vakare dukra klausia tėvo:
– Tėti, tai kaip tau jis?
– Na, kvailokas, bet man patiko, kaip jis mane vadina!