Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2015-07-29

Cameronas imasi rimtai karpyti pašalpas

  
Cameronas imasi rimtai karpyti pašalpas
© Flickr nuotr.
Apskaičiuota, kad beveik 25 proc. suaugusiųjų ir apie 15% proc. vaikų šalyje yra nutukę.
Tokie žmonės tiesiog padėkoja ir atsisako pagalbos, tikėdamiesi, kad mokesčių mokėtojai pasirūpins jų pašalpomis.

Independent.co.uk pranešė apie Davido Camerono siūlymą apkarpyti arba išvis sustabdyti pašalpų teikimą nutukusiems žmonėms, narkomanams ir alkoholikams, kurie atsisako priimti pagalbą ir gydytis.

Teigiama, kad nesutinkantys gydytis storuliai iš savo pašalpų gali netekti mažiausiai 100 svarų per savaitę.
Prekybinio vizito Singapūre metu D. Cameronas žurnalistams pasakė: „Mes turime žiūrėti, ką darome, kai tokie žmonės tiesiog padėkoja ir atsisako pagalbos, tikėdamiesi, kad mokesčių mokėtojai pasirūpins jų pašalpomis.“
 
Sveikatos apsaugos departamento duomenimis, šalies gyventojų nutukimo problema skaudžiai atsiliepia valstybės biudžetui. Kasmet sveikatos institucijos jų gydymui išleidžia apie 5 milijardus svarų. O visai šalies ekonomikai tai kainuoja net 27 mlrd. svarų. Apskaičiuota, kad beveik 25% proc. suaugusiųjų ir apie
15 proc. vaikų Anglijoje yra nutukę.
 
Maždaug 90 tūkst. žmonių taip pat reikalauja išmokų dėl ligų, prasidėjusių dėl narkotikų ar alkoholio priklausomybės. Tai reiškia, kad maždaug ketvirtadalis alkoholikų ir apytiksliai 80 proc. heroino ir kreko vartotojų reikalauja išmokų iš mokesčių mokėtojų piniginių.
 
Politiko tikslas yra paskatinti kuo daugiau žmonių kreiptis jiems būtinos pagalbos ir gydymo. Ministras akcentavo, kad „per ateinančius penkerius metus aš noriu matyti kuo daugiau žmonių, einančių į darbus, vietoj to, kad gautų pašalpas“.
 
 
  

Žymos: Pašalpos, Davidas Cameronas, Nutukimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Darbas ne vilkas, nes vilkai nenervina.