Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2015-12-08

D. Cameronas bandė uždrausti išmokas imigrantams

  
D. Cameronas bandė uždrausti išmokas imigrantams D. Cameronas siekia, kad imigrantai negautų socialinių išmokų bent keturis metus.
Ministras Pirmininkas siekia, kad ES imigrantai, atvykę į Angliją socialines išmokas gautų tik šalyje išbuvę keturis metus.

Ministro Pirmininko Davido Camerono siekiui imigrantams iš Europos Sąjungos (ES) šalių apriboti socialines išmokas iškilo kėblumų. Kaip pranešė Independent.co.uk, ES lyderiai tokiam D. Camerono pasiūlymui paprieštaravo ir teigė, kad šis klausimas turės būti aptartas rimtesnių diskusijų metu.

Pastaruoju metu Didžioji Britanija siekia rimtų reformų ES narystės srityje, nes, kaip teigia kai kurie šalies politikai, yra stekenama imigrantų. Grasindama išstoti iš ES, Jungtinė Karalystė (JK) iškėlė dideles sąlygas bei pradėjo rimtas derybas dėl reformų. Ministras Pirmininkas siekia, kad ES imigrantai, atvykę į Angliją socialines išmokas gautų tik šalyje išbuvę keturis metus.
ES Komisijos prezidentas Donaldas Tuskas tvirtino, kad šis tikslas negali būti įgyvendintas. Anot prezidento, taip būtų pažeistas vienas pamatinių ES principų – asmenų judėjimo laisvė. Socialinės išmokos ES piliečiams yra neatsiejama šio principo dalis.
 
2017 m. JK bus rengiamas referendumas, kurio metu visuomenė turės apsispręsti, ar nori likti ES. Europos Parlamento narė Catherine Bearder, vykdanti ES referendumo kampaniją, teigė, kad Didžioji Britanija privalo likti Sąjungoje dėl kylančių terorizmo ir klimato kaitos problemų.
 
 
  

Žymos: Pašalpos, Davidas Cameronas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona:
– Mielasis, gal galėtum išnešti šiukšles?
Vyras, sunkiai atsidusdamas:
– Aš juk ką tik atsisėdau.
– O ką veikei prieš tai?
– Gulėjau...