Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bristolpost.co.uk   |   2016-12-30

Dukra daugiavaikę mamą vadina parazite: ji gimdo dėl pašalpų

  
Dukra daugiavaikę mamą vadina parazite: ji gimdo dėl pašalpų
© google.com
Vaikai esą garantuoja porai pajamas pragyvenimui.
Ji gimdys tol, kol galės. Tai šlykštu. Jie parazitai.

13 vaikų mama, per metus gaunanti didžiulę sumą pašalpų, susilaukė ne itin gražių epitetų iš savo dukros, kuri viešai iškoneveikė savo gimdytoją.

Bristolyje gyvenanti 43 metų Joanne Sheppard pirmojo vaiko susilaukė būdama 19-os ir nuo to laiko gimdo bent kartą per dvejus metus ir iki šiol susilaukė 13 atžalų, dalį jų vis dar augina su savo sugyventiniu.
Tačiau vyriausioji moters dukra Chelsea sako, kad tai – ne laimingos didelės šeimos gyvenimas, o tiesiog verslas: kaip vieniša daugiavaikė motina J. Sheppard per metus gauna apie 30 tūkst. svarų sterlingų pašalpų, jai kompensuojama 5 miegamųjų namo nuoma (1200£), tad vaikai gimdomi ne iš meilės, o dėl pinigų, teigia dukra.
 
„Ji gimdys tol, kol galės. Tai šlykštu. Jie parazitai, nenorėčiau, kad mano vaikai prisiartintų prie tokių žmonių“, – pasakojo spaudai 23 metų Chelsea, pati šiuo metu auginanti du vaikus.
 
Esą motina bei jos sugyventinis iš anksto apgalvojo tokį planą, o vaikai jiems – tarsi sumanymo įgyvendinimo priemonė, tad Chelsea judviejų požiūrį į vaikų gimdymą vadina verslu. Anot moters, jos motina iki šiol dar nėra dirbusi ir vargu ar kada nors dirbs.
 
J. Sheppard apie tai su žurnalistais kalbėtis nepanoro.
 
  

Žymos: Pašalpos, Vaikai,, Daugiavaikė šeima

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Britų mokslininkai nustatė, kad, plaunant kojas, nusiplauna ir rankos.