Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-10-05

Gaunantys minimalų užmokestį – nuo šiol uždirba daugiau

  
Gaunantys minimalų užmokestį – nuo šiol uždirba daugiau Jungtinėje Karalystėje po truputį kyla minimalus valandinis atlyginimas.
Minimalų atlyginimą gaunantys darbuotojai, ypatingai Londone, sau gali leisti ne itin daug: nuomotis vienvietį kambarį. Tiesa, ir tai ne geriausiame sostinės rajone.

Džiugios naujienos Jungtinės Karalystės gyventojams – nuo spalio pirmos dienos minimalus valandinis užmokestis padidėjo dvidešimčia pensų už valandą, – praneša naujienų portalas bbc.co.uk.

Valandinio atlyginimo kilimas palietė visus minimalią algą gaunančius darbuotojus, įskaitant ir nepilnamečius bei apmokamą praktiką atliekančius asmenis. Pastariesiems minimalus valandinis atlyginimas kilo maždaug 20 proc. – iki £3.30 už valandą.
Šalies Ministras Pirmininkas Davidas Cameronas teigė, jog minimalaus valandinio atlygio kilimas padės darbuotojams jaustis finansiškai saugesniais.
 
Tuo tarpu ekonomisto Roberto Pestono teigimu, minimalus valandinis atlyginimas šalyje kelia mažų mažiausiai juoką. Pasak jo, už dabartinio dydžio atlyginimą darbuotojai, ypatingai Londone, sau gali leisti ne itin daug: nuomotis vienvietį kambarį. Tiesa, ir tai ne geriausiame sostinės rajone.
 
Ministro Pirmininko pavaduotojas Nickas Cleggas prieštaravo ekonomistui teigdamas, jog tai didžiausias atlyginimų šuolis nuo 2008 metų bei puiki paspirtis apmokamą praktiką atliekantiems ir karjeros siekiantiems asmenims.
 
  

Žymos: Algos, Darbo užmokestis, Minimalus atlyginimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Norite sutikti pavasarį su nauja ir visada madinga apranga? Armija laukia jūsų!