Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2012-11-02

Graikų turtuoliai vengia mokesčių

  
Graikų turtuoliai vengia mokesčių Graikų turtuoliai savo sąskaitas yra atsidarę Šveicarijos bankuose ir savo valstybei mokesčių nemoka

Graikų turtuoliai vengia mokesčių. Į tai dėmesį atkreipė Tarptautinis valiutos fondas (TVF), kuris pareiškė, kad peržvelgus paskelbtą turtingųjų sąrašą paaiškėjo, kad turtingieji vengia turtingųjų mokesčių. Tikimasi, kad milijonieriai solidarizuosis ir padės Graikijai pakelti sunkią krizės naštą.

Mokesčiai labai jautri krizės krečiamos šalies tema. Jie nuolat auga, taupymo priemonės įgauna pagreitį ir labai tikimasi, kad turtingieji graikai sumokės savo dalį.
Turtingųjų graikų sąrašas buvo sudarytas dar prieš kelis metus. Jį sudarė Prancūzijos finansų ministrė ir šį sąrašą perdavė Graikijos vyriausybei. Jame aiškiai matyti, kad apie 2 tūkst. Labai turtingų graikų, savo sąskaitas turi Šveicarijos bankuose.
 
Naujas dėmesys buvo atkreiptas į šį sąrašą, kai buvo suimtas jį paviešinęs Graikijos žurnalistas Costas Vaxevanis. Tačiau vėliau jis buvo išteisintas. Žurnalisto paviešintame numanomų mokesčių vengėjų sąraše esama iškilių verslininkų, laivų savininkų, teisininkų, gydytojų, žurnalistų, vienas buvęs ministras, taip pat bendrovių ir „namų šeimininkių“.
 
 
  

Žymos: Mokesčiai, Graikija, Krizė,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dvasininkas klausia kalinio:
- Kas jus atvedė į kalėjimą?
- Tvirtas mano tikėjimas.
- Kaip tai?
- Matote, aš tvirtai tikėjau, kad juvelyrinėje parduotuvėje nėra signalizacijos...