Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2012-12-11

Iš pašalpų santaupų – prabangios dovanos

  
Iš pašalpų santaupų – prabangios dovanos Pašalpos - ne kliūtis išlaidauti.

Vieniša ir niekada nedirbusi motina žiniasklaidai atskleidė, kaip ji sugeba per metus sutaupyti bent 2 tūkst. svarų kalėdinėms dovanoms iš gaunamų pašalpų Londone. Leanna Broderick dienraščiui „Daily Mail“ papasakojo, kodėl jai nepasimoka dirbti už minimalią algą ir mokėti už vaikų priežiūrą.

Dviejų mažamečių dukrų motina L. Broderick šiemet savo vaikams planuoja padovanoti net po 20 kalėdinių dovanų, kurių vertė sieks apie 2 tūkst. svarų. Dvidešimties metų moteris per metus gauna apie 15.500 svarų vertės valstybės paramą ir sugeba sau leisti prabangos pirkinius bei turiningą laisvalaikį.
Moteris teigė neplanuojanti ieškoti darbo, kol neras tokio, kuris užtikrintų tokią pačią gyvenimo kokybę, kurią ji sau gali leisti gaudama pašalpas. Šiemet iš sutaupytų pašalpų pinigų ji savo vaikams planuoja dovanoti planšetes „iPad“, auksinius auskarus bei įrengti žaidimų kambarį Disnėjaus tema su dizainerių dekoracijomis. Dar 300 svarų moteris pasiliko žiemos išpardavimams ir apie 150 svarų naujųjų metų šventėms.
 
Ponia Broderick, kuri paliko mokyklą taip ir jos nebaigusi vos 16 metų sakė, kad nepergyvena dėl aplinkinių nuomonės, jog neatsakingai naudojasi valstybės parama. Ji teigė mananti, jog gerai prižiūrėdama vaikus, ji užaugins du atsakingus mokesčių mokėtojus. Anot jos, viską apskaičiuodama ir atsakingai vartodama, ji sau gali leisti susitaupyti atliekamų pinigų, vidutiniškai po 250 svarų per mėnesį. „Aš tikrai neprieštarauju pašalpų karpymams, tik noriu, kad vyriausybė padėtų rasti geriau apmokamą darbą. Kol kas renkuosi pašalpas ir stengiuosi iš to gauti, kiek įmanoma daugiau“, - sakė ji.
 
 
  

Žymos: Pašalpos, Mokesčiai, Pinigai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmonos SMS vyrui: „Išėjau, kur pasiuntei. Elgiuosi, kaip išvadinai. Ir kodėl anksčiau tavęs nepaklausiau?!“