Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   mirror.co.uk   |   2017-02-18

„Išmokų karalienė“ vėl laukiasi

  
„Išmokų karalienė“ vėl laukiasi
© Facebook nuotr.
Cheryl Prudham šiuo metu yra 34-eri, iki šiol ji jau pagimdė 12 vaikų.
Moteris tikina turinti nenumaldomą priklausomybę nėštumui.

Dvylika vaikų auginanti, milžiniškas išmokas už tai gaunanti ir dėl to „išmokų karaliene“ praminta britė paskelbė, kad vėl laukiasi.

Warringtone gyvenanti Cheryl Prudham, kuriai šiuo metu yra 34-eri, 12 vaikų susilaukė nuo skirtingų vyrų, o visos šalies dėmesys į ją nukrypo paaiškėjus, kad su sutuoktiniu Robu per metus gauna išmokų, kurių suma per metus pasiekia net 60 tūkst. svarų sterlingų.
Tokią paramą pora sugebėjo gauti net ir po to, kai Jungtinėje Karalystėje buvo įvestos išmokų „lubos“ – nustatyta, kad maksimali metinė jų suma negali viršyti 26 tūkst. svarų sterlingų.
 
„Manęs tai nejaudina. Visada yra kelias apeiti tvarką“, – anksčiau yra sakiusi Ch. Prudham.
 
Moteris taip pat tikino turinti nenumaldomą priklausomybę nėštumui. Kai ji išsiaiškino, jog sutuoktinis Robas yra neištikimas, Cheryl vyrą paliko ir paskelbė, kad susiras spermos donorą.
 
Tačiau dabar moteris jau vėl turi draugą ir laukiasi jau 13-ojo vaiko.
Dalis šalies visuomenės Ch. Prudham smerkia už tokį požiūrį – esą ji į vaikus žiūri kaip į pasipelnymo šaltinį. Pernai internete net buvo paskelbta peticija dėl to, kad prieš daugiavaikę mamą būtų pradėtas baudžiamasis persekiojimas už galimai neteisėtai gaunamas išmokas.
 
Naujasis jos partneris ir būsimojo vaiko tėvas Lee Ball’as šiuo metu yra bedarbis ir tikina ieškantis darbo, o Ch. Prudham nepilnu etatu dirba valytoja.
 
  

Žymos: Išmokos, Nėštumas, Daugiavaikė šeima

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pereinamasis amžius – kai karštą dieną nebežinai ko nori labiau – ledų ar šalto alaus.