Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   mirror.co.uk   |   2015-06-23

Ištikus širdies smūgiui, bedarbiui nutraukė pašalpas

  
Ištikus širdies smūgiui, bedarbiui nutraukė pašalpas Bedarbio pašalpa buvo sustabdyta praėjus vos kelioms dienoms po ištikusio širdies smūgio.
Patyriau stiprų širdies priepuolį, bet, matyt, tai nėra pakankamai svari priežastis praleisti susitikimą įdarbinimo centre Dunfermline, Škotijoje.

58-erių vyrui bedarbio pašalpa buvo sustabdyta praėjus vos kelioms dienoms po to, kai jis neatvyko į paskirtą susitikimą dėl ištikusio širdies smūgio, - paskelbė naujienų portalas mirror.co.uk.

Kovodamas dėl savo gyvybės, vyras negalėjo sudalyvauti jam paskirtame susitikime įdarbinimo centre. Po chirurgo peiliu gulęs vyras dėl jį ištikusios keblios situacijos nesulaukė jokios užuojautos ir supratimo iš įdarbinimo centro darbuotojų.
„Patyriau stiprų širdies priepuolį, bet, matyt, tai nėra pakankamai svari priežastis praleisti susitikimą įdarbinimo centre Dunfermline, Škotijoje“, - sakė Deividas Duncanas.
 
Iki tada, kai prieš beveik porą savaičų  savo namuose patyrė širdies priepuolį, bedarbis nebuvo praleidęs nei vieno „Job Centre“ paskirto susitikimo.
 
Jau pirmadienį D. Duncanas skambino į įdarbinimo biurą, norėdamas paaiškinti situaciją, tačiau jam buvo pasakyta, kad vyrui kitas susitikimas paskirtas nebus. Taip pat dėl neužpildyto darbo paieškos dienoraščio internete, bedarbio pašalpos skyrimas jam bus sustabdytas. Galiausiai, po beveik valandos trukusio pokalbio, jo buvo paprašyta vėl kreiptis į įdarbinimo ir pašalpų teikimo departamentą.
 
„Man buvo pasakyta, kad jei ketinu nedirbti ilgiau nei 13 savaičių, turėčiau prašyti, kad vietoj bedarbio pašalpos man būtų skiriama įdarbinimo ir paramos pašalpa. Dabar net nežinau, ar mano prašymas bus priimtas. Tiesa pasakius, aš patiriu stresą, kurio šiuo metu daktarai man pataria vengti", - piktinosi bedarbis.
  

Žymos: Bedarbio pašalpa

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Daktare, ar man gripas?
– Taip.
– Kiaulių?
– Taip, kiaulių, nes tik kiaulė galėjo kviesti greitąją pagalbą 4 valandą ryto, turėdamas 36,7 °C
temperatūros …