Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Express.co.uk   |   2016-06-08

JK gyventojai už mokesčius permokėjo £270 milijonų

  
JK gyventojai už mokesčius permokėjo £270 milijonų

Paaiškėjo, kad apie keturi milijonai Jungtinės Karalystės (JK) gyventojų už sunaudotą energiją praėjusiais metais nežinodami permokėjo apie 270 milijonų svarų sterlingų.

Vartotojų organizacijos „uSwitch” atliktas tyrimas atskleidė, kad dėl įsivėlusių klaidų į dujų ir elektros sąskaitas vartotojai vidutiniškai permokėjo po £72 per metus, - pranešė Express.co.uk.
Populiariausia klaida sąskaitose – neteisigai nustatytas tarifas. Tokių vartotojų pasitaikė net 36 proc. netikslūs mokesčiai buvo pritaikyti 31 proc. klientų, o 27 proc. skaitliuko duomenys neatitiko kompanijos duomenų. 14 proc permokėjo, nes specialūs pasiūlymai ar nuolaidos nebuvo pritaikytos jų sąskaitoms.
 
„Žmonės ir taip sunkiai susidoroja su didžiulėmis komunalinėmis sąskaitomis. Nesąžininga, kad dėl didžiųjų kompanijų klaidų jiems dar ir tenka permokėti”, - sakė tyrimo atstovas.
 
JK gyventojai perspėjo visuomet nuodugniai tikrinti savo sąskaitas bei tiesioginius banko pavedimus, o pastebėjus klaisų nedelsiant kreiptis į energijos tiekėją.
 
  

Žymos: Komunaliniai mokesčiai, gyventojų sąskaitos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar tiesa, kad intelekto testas gali būti svarbus darbinantis?
– Tiesa. Tų, kurių intelekto koeficientas didesnis nei viršininko, nepriima.