Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-01-24

Kas ketvirtam žmogui JK šildytis namus yra prabanga

  
Kas ketvirtam žmogui JK šildytis namus yra prabanga
© Pixabay.com

Šalį užvaldant vis šaltesniems orams, nemažai Jungtinės Karalystės gyventojų susidūrė su problema. Jie turi apsispręsti, kas jiems svarbiau – šilti namai ar maistas?

Šokiruojanti statistika atskleidė, kad kai kuriose šalies dalyse, tokiose kaip šiaurės rytuose įsikūrę miesteliai, trečdalyje namų paspaudus šaltukui šildymas yra išjungiamas.
Beveik 28 proc. šalies gyventojų dienas leidžia šaltuose namuose, o ketvirtadalis jų teigia, kad, norėdami susimokėti už šildymą, jie turi sumažinti išlaidas maistui ir kitiems būtiniems dalykams.
 
Šie skaičiai atspindi vieną didžiausių regiono problemų. Už mažus atlyginimus dirbantys žmonės dažnai vos suduria galą su galu ir turi apsispręsti, kas jiems svarbiau – maistas ant stalo ar namų šiluma.
 
Politikė Catherine McKinnel apie šią problemą sakė: „Žmonės yra verčiami priimti žiaurius sprendimus. Vis dar sunku patikėti, kad 2019-aisiais yra žmonių, gyvenančių skurde. Valdžia privalo žengti žingsnį į priekį ir pasiūlyti programą, kuria būtų sumažinti energijos kaštai.“
 
„Mes neturėtume liepti žmonėms pasirinkti tarp maisto ir jų namų šildymo“, - sakė Jasonas Smithas, „MoneyExpert“ įmonės direktorius.
 
 
  

Žymos: Mokesčiai, Šildymas, Žiema, Šiluma

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.