Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2016-03-20

Londone mokesčiai didinami vargingiausiems

  
Londone mokesčiai didinami vargingiausiems
© Flickr.com nuotr.
Tik trijose Londono savivaldybėse mokestis nuo balandžio nepakis.

Nuo šių metų balandžio Londono savivaldybėse keičiasi tarybos mokestis („council tax“). Ekonomiškai silpniausiose teritorijose jis didės, o turtingiausių kvartalų gyventojai mokės mažiau.

Trijose savivaldybėse minėtas mokestis ateinantiems finansinimas metams nesikeis, o kitose arba sumažės iki 1,86 arba išaugs iki 1,98 procento.
Kaip pastebi „Evening Standard“, vargingiausios sostinės savivaldybės Barking ir Dagenham gyventojams mokestis padidės 1,68 proc., kas reiškia papildomus apie 20 svarų sterlingų į vietos valdžios iždą. Newhame, kur gausi lietuvių koncentracija, mokestis praktiškai nesikeis – jo pokytis siekia vos -0,01 proc.
 
Labiausiai mokestis padidės Harrow savivaldybėje, labiausiai sumažės Hammersmith ir Fulham teritorijose. Mažiau (-1,84 %) mokės turtuolių kvartalais laikomų Kensingtono ir Chelsea gyventojai, mokestis sumažintas Sičio (-1,3) ir Westminsterio (-0,58) savivaldybėse.
  

Žymos: Mokesčiai Anglijoje, savivaldybė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vilkas nusipirko karvę, o kiškis laikrodį. Bet vilkas nemokėjo karvės melžti, o kiškis nepažino valandų. Vilkas pasityčiodamas paklausė kiškio:
– Kiek dabar valandų?
– Laikas melžti karvę, – atšovė kiškis.