Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Bbc.com   |   2019-02-07

Milijonams britų kils energijos kainos

  
Milijonams britų kils energijos kainos
© Pixabay.com

Po to, kai energijos reguliatorius „Ofgem“ padidins kainų lubas, daugiau nei pusei visų britų namų ūkių už energiją, o tiksliau, elektrą ir dujas, reikės mokėti daugiau, praneša Bbc.com.

„Ofgem“ nustatė didžiausią sumą, kuria gali būti įkainotos dujos ir elektra tiems, kurie nepakeitė energijos tiekėjo ar už ją moka įprastu tarifu. Dėl kainų lubų kiekvienam namų ūkiui energija brangti gali iki 117 svarų sterlingų per metus.
Beveik 11 mln. namų ūkių už energiją vis dar moka pagal standartinius tarifus. Tie, kurie išnaudoja vidutinį kiekį energijos ir už sąskaitas moka tiesioginiu debetu, teigiama, per metus už elektrą ir dujas atseikės 1254 svarus sterlingų.
 
Dar 4 mln. žmonių už energiją moka iš anksto. Kainų lubos kils ir šiems vartotojams. Anksčiau per metus už elektrą ir dujas 1242 svarus sterlingų mokėję klientai kišenes patuštins 106 svarais sterlingų.
 
Energijos kainų lubos yra sukurtos siekiant apsaugoti labiausiai pažeidžiamus klientus ir tuos, kurie išliko ištikimi energijos tiekimo kompanijai. „Ofgem“ kainų lubas nuo balandžio mėnesio nustatys Anglijos, Velso ir Škotijos namų ūkiams. Šiaurės Airija turi atskirą energijos reguliuotoją ir savas kainų lubas.
 
Vartotojų grupės tikina, kad klientai su energijos tiekėjais gali susitarti dėl geresnių sąlygų, kainų, o tie, kurie nusprestų pakeisti tiekėją ar tarifų planą, per metus sutaupytų iki 200 svarų sterlingų.
 
  

Žymos: Mokesčiai, Elektra, Dujos, Energija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi mama ir dukra:
– Mama, turiu tau naujieną...
– Gal gavai 10 iš matematikos kontrolinio?
– Mama, sakiau naujieną, o ne stebuklą.