Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-03-31

Mokesčiai Anglijoje: kasmet po 77 svarus už kitų vakarėlius

  
Mokesčiai Anglijoje: kasmet po 77 svarus už kitų vakarėlius Pagal policijos pateiktus duomenis, pusė smurtinių nusikaltimų įvyksta dėl besaikio alkoholio vartoj
Jungtinės Karalystės mokesčių mokėtojai kasmet sumoka įspūdingą 4.9 milijardų svarų sąskaitą už itin vakarėlius ir alkoholį mėgstančių Anglijos gyventojų sukeltus incidentus.

Paskaičiuota, kad Jungtinės Karalystės mokesčių mokėtojai kasmet sumoka įspūdingą 4.9 mlrd. svarų sąskaitą už itin vakarėlius ir alkoholį mėgstančių Anglijos gyventojų sukeltus incidentus. Besaikio alkoholio vartojimo sukelti nelaimingi atsitikimai, chuliganizmo atvejai ir kiti įvykiai kiekvienam gyventojui atsieina po 77svarus per metus, - pranešė portalas express.co.uk.

Ši stulbinanti suma buvo paskaičiuota remiantis informacija, gauta iš įvairių valstybinių departamentų. Buvo skaičiuojamas greitosios pagalbos incidentų skaičius, policijos areštai ir keliuose įvykusios nelaimės.
Į 4.9 milijardų sumą nėra įtraukti tokie besaikio alkoholio vartojimo keliami nuostoliai, kaip prarastas darbas, sveikatos problemos, sumažėjęs produktyvumas, pravaikštos ir panašiai.
  
Ataskaitos duomenimis, dėl alkoholiu apsvaigusių asmenų patirtų traumų greitosios pagalbos skyrių darbas pasunkėja 8 proc. Tai reiškia, kad greitoji pagalba turi aptarnauti papildomus 2,504 atvejus per dieną.
 
Dėl girtumo kas dieną keliuose įvyksta 17 proc. eismo įvykių, t.y. 82 avarijomis per dieną daugiau.
 
Besaikis alkoholio vartojimas tapo 45 proc. policijos suėmimų priežastimi. Kas dieną 786 asmenys yra suimami dėl su alkoholio vartojimu susijusių incidentų. Pagal policijos pateiktus duomenis, pusė smurtinių nusikaltimų įvyksta dėl besaikio gėrimo, iš jų pusė yra susiję su smurtu šeimoje.
 
Remiantis šiuo tyrimu, siūloma 10 proc. padidinti alkoholinių gėrimų kainas. Tikimasi, kad didesnės kainos skatintų mažinti besaikį alkoholio vartojimą.
„Tikimės, kad šios tyrimo išvados paskatins Vyriausybę imtis skubių priemonių ir sumažinti visuomenei tenkančius kaštus už pernelyg didelį alkoholio vartojimą”, - sakė ataskaitos autorius daktaras Jonathanas James’as. 
  

Žymos: Mokečiai, Alkoholis Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ryte atsibusti bus daug lengviau, jei ant žadintuvo padėsite pelėkautus.