Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Dailymail.co.uk   |   2015-10-07

Motina ir dukra apgaule pasisavino beveik £100 tūkst. pašalpų

  
Motina ir dukra apgaule pasisavino beveik £100 tūkst. pašalpų
© Facebook nuotr.
Bausmę už aferą gavusi moteris teigia, kad nori pradėti gyvenimą iš naujo.

Motina ir dukra ilgus metus mėgavosi už, neva, slaugymą gaunamomis pašalpomis tol, kol viena jų išsidavė „Facebook“ socialiniame tinkle, - pranešė naujienų portalas dailymail.co.uk. Kaip išaiškino Durhamo Karūnos teismas, moterys neteisėtai pasisavino ir iššvaistė daugiau nei 95 tūkst. svarų.

32-ejų Joy Taylor iš Newton Aycliffe, Durhamo, po avarijos 2007 metais buvo nustatytas sunkus neįgalumo lygis ir priskirta motinos globa už kurią kas mėnesį buvo mokama solidi 1500 svarų suma.
Tačiau, 2009 metais dukrai visiškai pasveikus 64-erių jos motina Linda Taylor toliau naudojosi globėjos privalumais ir net nežadėjo įspėti apie dukros pasveikimą.
Apie Joy Taylor pasveikimą, tyrėjai sužinojo tik pamatę nuotraukas socialiniame tinkle „Facebook“, kur moteris dalinosi nuotraukomis iš festivalių, koncertų ir kitų renginių, kuriuose už mokesčių mokėtojų pinigus leidžia laiką.
 
Moteris dėl sukčiavimo buvo apklausta 2014 metų spalį, ir teigė, kad visą tai sugalvojo jos mama, o ji pati esą nesupratusi, kodėl visi pinigai buvo atiduodami jai, todėl ir nusprendė juos išleisti rūbams ir pramogoms.
 
L. Taylor gynėsi savo veiksmų, ji teigė, jog buvo taip užsiėmusi dukters priežiūra, kad tiesiog užsimiršo ir nepranešė apie jos pasveikimą. Tačiau vėliau moteris pripažino, kad tai buvo afera, o mokėjimus laikė savotiškomis „premijomis“.
 
Teisėjas Simonas Hickey‘us šitokį moterų elgesį pavadino „tyčine apgaule“. Nors abi moterys nusipelnė bausmės, visgi teisėjas nusprendė atidėti bausmę vien dėl J. Taylor šešiamečio sūnaus. J. Taylor nuteista 14 mėn. kalėjimo, tačiau bausmė atidėta metams. Jai priskirta priežiūra ir įvestos komendanto valandos nuo 8 val. ryto iki 19 val. vakaro. Motinai L. Taylor paskirta 12 mėn kalėjimo bausmė, kuri taip pat atidėta metams.
 
 
  

Žymos: Teismas, Neįgalumo pašalpa, Apgaulė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vilkas nusipirko karvę, o kiškis laikrodį. Bet vilkas nemokėjo karvės melžti, o kiškis nepažino valandų. Vilkas pasityčiodamas paklausė kiškio:
– Kiek dabar valandų?
– Laikas melžti karvę, – atšovė kiškis.