Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-03-14

Nusukę 42 tūkst. svarų pašalpų vis tiek išsisuko

  
Nusukę 42 tūkst. svarų pašalpų vis tiek išsisuko
© Flickr nuotr.
42 tūkst. svarų pašalpų nusukusi šeima išsisuko dėl pamesto laiško.
Poros teigimu, žmonos mama 40 tūkst. svarų porai padovanojo, kartu padengdama ir privačios mokyklos mokesčius.

42 tūkst. svarų pašalpų gavusi pora sugebėjo savo vaikus leisti į privačią mokyklą. Tačiau dėl valdininkų klaidos, nuo bausmės sukčių pora išsisuko.

67-erių Leslie Grantas ir jo trisdešimčia metų jaunesnė žmona nuo bausmės už mokesčių mokėtojų pinigų švaistymą išsisuko po to, kai Darbo ir pensijų departamento darbuotojai pripažino praradę bylai svarbius dokumentus. Departamento darbuotojai pametė vyro įstaigai rašytus laiškus, kuriuose jis pranešė apie pagerėjusią poros finansinę situaciją, pranešė express.co.uk.
Grantų šeima buvo apkaltinta nepagrįstai gavusi 19 tūkst. svarų pensijos kredito, 19 tūkst. pašalpų būstui ir 4500 svarų lengvatų komunaliniams mokesčiams.
 
Teisme paaiškėjo, kad be to, jog galėjo apmokėti savo vaikų privačios mokyklos mokesčius, pora sau galėjo leisti už nuomą mokėti 1950 svarų per mėnesį ir banke turėti 48 tūkst. svarų santaupų.
 
Tačiau sutuoktiniai kaltinimus nepagrįstu pašalpų pasisavinimu paneigė. Jie teigė, kad pašalpos jiems priklauso po to, kaip bankrutavo šeimos verslas. L. Granto teigimu, žmonos mama 40 tūkst. svarų porai padovanojo, kartu padengdama ir privačios mokyklos mokesčius.
 
Ankstesniuose bylos nagrinėjimo posėdžiuose Darbo ir pensijų departamentas teigė iš poros niekada negavęs jų teiginį patvirtinačių dokumentų. Vis dėlto teisme galiausiai paaiškėjo, kad kompiuterių duomenų bazėse yra įrašas, kuriame aiškai matyti, kad departamentas L. Granto laišką apie pasikeitusią šeimos finansinę situaciją gavo. Tačiau laiškas bylos nagrinėjimo metu buvo „suarchyvuotas” ir nebeprieinamas.
Tad teisėjas Willamas Hardas nusprendė, kad būtų nesąžininga bylos nagrinėjimą perduoti prisiekusiųjų teismui, nes kaltintojai nesugebėjo pristatyti poros laiškų. Jis taip pat nusprendė, kad pora iš Cheltenhamo turi būti visiškai išteisinta dėl kaltinimų pašalpų klastojimu.
 
 
  

Žymos: Komunaliniai mokesčiai, Būsto pašalpos, Sukčiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.