Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-04-13

Pašalpų sistemoje imigrantams – permainų vėjai

  
Pašalpų sistemoje imigrantams – permainų vėjai Teisę į pašalpas imigrantams siūloma suteikti po 4-erių metų mokesčių mokėjimo JK.
Norima panaikinti bet kokias socialines išmokas tėvams, kurių vaikai negyvena JK.

Jungtinės Karalystės (JK) konservatorių partijos teigimu, imigrantams būtina keisti pašalpų gavimo sistemą. Siūloma, kad prieš gaudami teisę prašyti vyriausybės paramos, atvykėliai turėtų sumokėti bent £22,600 mokesčių.

Vidaus reikalų sekretorės, Theresos May teigimu, sumažinti atvykstančių imigrantų srautą – svarbiausia konservatorių užduotis. Politikė pripažino, kad norint visiškai sustabdyti „pašalpų turizmą“, būtinos ir kitos, papildomos priemonės. „Šiandieninė socialinės gerovės sistema veikia kur kas tikslingiau ir geriau nei prieš penkerius metus, bet mes žinome, kad dar yra daug dalykų, kuriuos turime padaryti“, - T. May citavo portalas express.co.uk.
Pasiūlyme skelbiama, kad pašalpos turėtų būti mokamos tik dirbantiems imigrantams ir tik tuomet, kai jie JK būtų pragyvenę ir mokėję mokesčius bent ketverius metus. Taip pat norima panaikinti bet kokias socialines išmokas tėvams, kurių vaikai negyvena JK. Nors šiuo metu, bet kurioje Europos Sąjungos šalyje gyvenančių vaikų tėvai, mokantys mokesčius JK, turi teisę į pašalpas, siūloma, nutraukti jų mokėjimą.
 
Pasiūlymo kritikai tikina, kad norint stabdyti imigraciją ir kontroliuoti jos mastus, būtina ne keisti socialinių išmokų sistemą, o stiprinti pasienio kontrolę. Darbo partija tvirtina, kad teisę į pašalpas derėtų skirti imigrantams po dvejų metų gyvenimo ir mokesčių mokėjimo JK. Pasak darbiečių, naujiems pasiūlymams koją kiša įdarbinimo agentūros, atsiviliojančios daugybę užsieniečių ir taip mažinančios darbo vietų skaičių bei vidutinį atlyginimą.
 
 
  

Žymos: Pašalpos, Darbas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis skundžiasi savo draugams:
- Tie rujojantys bei miaukiantys katinai mane visiškai iš kantrybės išvedė! Aš net savo šunį ant jų užsiundžiau...
- Ar sėkmingai?
- Ai, velniop tuos katinus... Gal kam šuniukų reikia?