Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-04-13

Pasikeitus įstatymams - baudos užmaršiems vairuotojams

  
Pasikeitus įstatymams - baudos užmaršiems vairuotojams Tūkstančiai automobilių savininkų gavo baudas arba jų automobiliai buvo nutempti.
Pagal praėjusių metų spalį priimtą įstatymo pakeitimą, informacija apie automobilį, kuri ansčiau buvo matoma ant automobilio priekinio stiklo priklijuoto apvalaus lipduko, persikėlė į skaitmeninę erdvę.

Pasikeitus mokesčių sistemai, tūkstančiai Jungtinės Karalystės automobilių savininkų netikėtai gavo baudas arba jų automobiliai buvo nutempti. Piktinamasi, kad didžiulės baudos renkamos neperspėjus nieko neįtariančių vairuotojų, - pranešė portalas dailymail.co.uk.

Daugybė naudotus automobilius įsigijusių vairuotojų iki šiol nežinojo, kad pasikeitus įstatymui anksčiau galioję popieriniai mašinos dokumentai pasikeitus mašinos savininkui skelbiami negaliojančiais.
Pagal praėjusių metų spalį priimtą įstatymo pakeitimą, informacija apie automobilį, kuri ansčiau buvo matoma ant automobilio priekinio stiklo priklijuoto apvalaus lipduko, persikėlė į skaitmeninę erdvę.
 
Net jei ant mašinos priklijuoto dokumento galiojimo data dar nepasibaigusi, naujasis mašinos savininkas privalo susimokėti už naujus skaitmeninius dokumentus, o to nepadariusiems gresia baudos.
 
Kritikai teigia, kad šalies Vairuotojų ir transporto priemonių licenzijavimo agentūra (angl. Driver&Vehicle Licensing Agency, DVLA) elgiasi nesąžiningai vairuotojų atžvilgiu ir baudžia asmenis, kurie net neįtaria pažeidžiantys įstatymą.
 
Nuo įstatymo pakeitimo dienos nubaustų automobilių savininkų padaugėjo 60 proc. Iki šiol Jungtinėje Karalystėje per mėnesį vidutiniškai buvo nubaudžiama apie 5000 vairuotojų. Tuo tarpu praėjusį mėnesį skaičius išaugo iki 8,630.
Teigiama, kad pirmiausia vairuotojai turėtų būti perspėti dėl pasikeitusių taisyklių ir tik tada baudžiami. Pagal šiuo metu galiojančius įstatymus, už konfiskuotą automobilį gresia iki £800 bauda.
 
 
  

Žymos: Automobiliai, Mokesčiai Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mokytoja:
- Šiandien mes mokysimės veiksmažodžių asmenavimo. Asmenuosim
veiksmažodį „dainuoti". Petriuk, jeigu tu dainuoji, kaip tu pasakysi?
- Aš dainuoju.
- Teisingai. O jei dainuoja tavo sesuo?
- Nutilk, gyvate.