Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Bbc.co.uk   |   2017-02-21

Per daug JK gyventojų netenka pašalpų

  
Per daug JK gyventojų netenka pašalpų
© Blue Diamond Gallery
Sankcijų skaičius skirtingose savivaldybėse ženkliai skiriasi.
Vyriausybė nusprendė, kad sankcijos socialiai remtinus asmenis paskatins greičiau susirasti darbą, tačiau realybė yra daug sudėtingesnė.

Jungtinėje Karalystėje pašalpas gaunantyt asmenys, priklausomai nuo gyvenamosios vietos, susiduria su „nepriimtinu” skaičiumi atvejų, kai pašalpos sumažinamos arba visišai nutraukiamos.

Pasak specialistų, pašalpas gaunantys žmonės pernelyg dažnai baudžiami dėl praleistų susitikimų darbo centruose ar kitų panašių smulkių nusižengimų, - skelbė bbc.co.uk.
Nerimą kelia tai, kad sankcijų skaičius skirtingose savivaldybėse ženkliai skiriasi. Kritikai perspėjo, kad tai nėra sąžininga socialiai remtinų asmenų atžvilgiu.
 
2015 m. suteikta 400 tūkst. sankcijų pašalpas gaunantiems asmenims. Baiminamasi, kad neveikia jokia sakcijų kontrolės sistema, o nukentėję asmenys gali susidurti su netikėtais ir rimtais finansiniais sunkumais.
 
„Vyriausybė nusprendė, kad sankcijos socialiai remtinus asmenis paskatins greičiau susirasti darbą, tačiau realybė yra daug sudėtingesnė. Sankcijos potencialiai gali vesti į dar didesnius finansinius ir socialinius sunkumus”, - sakė politikė Meg Hillier.
 
 
  

Žymos: Pašalpos, Sankcijos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pas psichiatrą:
– Daktare, aš nuolat sapnuoju ta patį košmarą: uošvę, už pavadėlio vedžiojančią krokodilą. Jūs tik įsivaizduokit: gruoblėta, žalsvai pilka oda, tamsiai rudos karpos, neapykanta degantis žvilgsnis ir baisūs, geltoni ir aštrūs dantys...
– Taip, tai iš tikrųjų baisu...
– Palaukit, daktare, aš dar apie krokodilą nepapasakojau...