Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-05-19

Pradėjo gaudyti užsienyje iš pašalpų gyvenančius britus

  
Pradėjo gaudyti užsienyje iš pašalpų gyvenančius britus Spėjama, kad iš valstybės pašalpų užsienyje gyvena didelis kiekis britų.
Mes turime pažaboti sukčiavimą, kad ir kurioje pasaulio šalyje jis bebūtų. Tai ne tik neteisėtas mokesčių mokėtojų pinigų pasisavinimas, jie pinigus atima iš tų, kuriems jų labiausiai reikia.

Paskaičiuota, kad praėjusiais metais užsienyje iš neteisėtai gaunamų pašalpų gyvenantys britai Jungtinės Karalystės (JK) mokesčių mokėtojams atsiėjo per £81 mln., - pranešė naujienų portalas express.co.uk.

Sugauta apie 6 tūkst. sukčių, kurie iš valstybės gerovės pašalpų gyveno tokiose šalyse, kaip Ispanija, Pakistanas, Turkija ir netgi Afganistanas bei Zambia.
Spėjama, kad iš valstybės pašalpų užsienyje vis dar gyvena labai didelis kiekis asmenų. Augant susirūpinimui, kad neteisėtai pasisavinamos milžiniškos sumos pinigų, skirtų padėti socialiai remtiniems piliečiams, suburta speciali komanda, kuri kovoja su tokio pobūdžio britų emigrantų sukčiavimu.
 
„Mes turime pažaboti sukčiavimą, kad ir kurioje pasaulio šalyje jis bebūtų. Tai ne tik neteisėtas mokesčių mokėtojų pinigų pasisavinimas, jie pinigus atima iš tų, kuriems jų labiausiai reikia”, - sakė mokesčių mokėtojų aljanso atstovas Jonathanas Isaby’is.
 
Darbo ir pensijų departamento (angl. Department of Work and Pensions) duomenys rodo, kad 2014-siais buvo sugauti 5,719 užsienyje gyvenantys sukčiai. Spėjama, kad tai tik maža dalis visų, svečiose šalyse iš JK pašalpų gyvenančių britų. 
  

Žymos: Pašalpos, Emigrantai, Sukčiavimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dvi blondinės važiuoja mašina. Viena sako:
– Klausyk, gal gali važiuoti lėčiau, nes man baisu...
– Na, jei labai bijai, tai užsimerk, kaip aš!