Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2017-03-27

Pusė Londono savivaldybių maksimaliai pakėlė mokesčius

  
Pusė Londono savivaldybių maksimaliai pakėlė mokesčius
© Flickr nuotr.
Mokesčių nekelti nusprendė tik keturios Londono savivaldybės.
Mokesčių nekelti nusprendė tik keturios savivaldybės.

Kas antra Jungtinės Karalystės sostinės rajonų savivaldybė maksimaliai padidino iš gyventojų surenkamus mokesčius iki 5 proc.

Septyniolika Londono savivaldybių pasinaudojo Vyriausybės sudaryta galimybe padidinti mokesčius siekiant surinkti daugiau socialinei globai skirtų lėšų. Šios savivaldybės mokesčius pakėlė 3 proc. Tai reiškia, kad gyventojų savivaldybės mokesčiai (angl. Council Tax) per metus padidės 46 svarais sterlingais.
Mokesčių nekelti nusprendė tik keturios savivaldybės: Hammersmith&Fulham, Hillingdono, Newhamo ir Londono miesto, - skelbė Standard.co.uk.
 
„Šiemet nedidiname mokesčių, nes tinkamai valdome savo biudžetą. Savivaldybės turi stengtis būti efektyvesnės ir ieškoti naujų būdų uždirbti pinigus”, - sakė Newhamo meras Robinas Wale’as ir pridėjo, kad Vyriausybė taip pat turėtų ieškoti efektyvesnių sprendimų, kaip įveikti slaugos krizę.
 
  

Žymos: Mokesčiai Anglijoje, Londonas, savivaldybės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasaulyje viskas reliatyvu. Pavyzdžiui, tie 100 litų, apie kuriuos nieko neįtaria žmona, man yra daug brangesnis už tuos 1000, apie kuriuos ji žino.
*****
document.write ("<\/scr"+"ipt>");