Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-12-27

Realūs atlyginimai 2018 m. JK nekils

  
Realūs atlyginimai 2018 m. JK nekils
© Flickr nuotr.
Tik vienas iš septynių asmenų teigė kitais metais laukiantis didesnio užmokesčio.

Jungtinės Karalystės (JK) ekonomistai, artėjant naujiesiems 2018 m., pozityviomis prognozėmis nesišvaisto. Pasak organizacijos „The Resolution Foundation (RF), ateinančiais metais šalies gyventojai nepajus jokio finansinio pagerėjimo, nes realūs atlyginimai nekils.

Niūrios ekonomistų prognozės pagrįstos infliacijos ir realių atlyginimų santykiu. Tai reiškia, kad žmonių atlyginimai, nors darbovietėse ir pakeliami, nebekyla taip sparčiai, kaip prekių ir paslaugų kainos.
Gali būti, kad 2018 m. JK gyventojai finansiškai patirs sudėtingiausius metus, tačiau, kaip teigiama RF prognozėse, geresni laikai vis dėlto ateiti turėtų dar kitais metais.
 
Tuo tarpu Anglijos centrinis bankas paviešino informaciją, kurioje teigiama, kad daugiau nei pusė JK gyventjų per ateinančius dvyliką mėnesių tikisi, kad jų atlyginimai nepadidės arba net sumažės, jei jie pasiliks tame pačiame darbe.
 
Tik vienas iš septynių asmenų teigė kitais metais laukiantis didesnio užmokesčio.
 
Gera žinia ta, kad šalyje mažiausiai uždirbantys asmenys sulauks minimalios algos padidėjimo, kuris šalyje bus pakeltas nuo balandžio mėnesio 4,3 proc. ir sieks £7,83.
 
 
  

Žymos: Infliacija, Atlyginimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įbėga į šarvojimo salę nuplukęs žmogus. Staiga prilekia prie karsto, paslapčiomis kažką pakiša velioniui po kojomis, atsistoja šalia ir stovi. Po kurio laiko prieina prie jo vienas iš mirusiojo artimųjų ir klausia:
- Ką tu ten pakišai?
- Neradau kur nupirkti gėlių, tai bent šokoladuką nupirkau.