Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   STV News   |   2017-02-25

Siekdamas gauti pašalpas vyras melavo apie 26 vaikų gimimą

  
Siekdamas gauti pašalpas vyras melavo apie 26 vaikų gimimą R.McWhirter buvo pagautas atsitiktinumo dėka.
Patikrinus duomenis paaiškėjo, kad iš viso HMRC iš kelių su sukčiumi siejamų adresų sulaukė 350 prašymų įvairioms pašalpoms gauti.

Siekdamas gauti mokesčių kreditus, vaiko pašalpas ir motinystės dotacijas verslininkas iš Glazgo melagingai užregistravo 26 neva gimusius vaikus. Painaus plano metu sukčius iš valstybės išvyliojo 34 tūkst. svarų sterlingų.

Rory McWhirter žmones įtikindavo pateikti paraiškas dirbti viename Glazgo viešbučių ir taip gaudavo asmeninius jų duomenis, kuriuos vėliau naudodavo gauti santuokos sertifikatams.
Tuomet, siekdamas gauti mokesčių kreditus, vaiko pašalpas ir motinystės dotacijas, vyras aukų vardais užregistruodavo neva gimusius vaikus.
 
R.McWhirter buvo pagautas atsitiktinumo dėka, kai vizito metrikacijos įstaigoje Aberdyne metu jį atpažino personalas.
 
Patikrinus duomenis paaiškėjo, kad iš viso HMRC iš kelių su sukčiumi siejamų adresų sulaukė 350 prašymų įvairioms pašalpoms gauti, - skelbė STV News. Tyrimo metu paaiškėjo, kad kaltinamasis melagingai įregistravo 26 vaikų gimimą.
 
Vyras neteisėtai gavo £14222,48 mokesčių kreditų, £19658,70 vaikų pašalpų bei £500 „Sure Start” motinystės dotacijų. Iš viso R.McWhirter sukčiavimo keliu gavo £34381,18 pašalpų.
 
  

Žymos: Sukčiavimas, Mokesčių kreditai, socialinės pašalpos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Blondinė – brunetei:

– Tu dar po stalu šliaužiojai ir į kelnes darei, kai aš jau į mokyklą vaikščiojau!

– Aha. O dabar mes klasiokės!