Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   cityam.com   |   2016-02-24

Skurdas Londone: kas penkta šeima nesuduria galo su galu

  
Skurdas Londone: kas penkta šeima nesuduria galo su galu Taupyti ar juodai dienai atsidėti gali tik mažiau nei puse JK sostinės gyventojų.
Susimokėjus už nuomą ar būsto paskolą, įvairias būtinas sąskaitas bei transportą, įsigijus maisto, atliekamų pinigų pramogoms, taupymui, ar kitoms išlaidoms dažniausiai tiesiog nebelieka.

Pasirodo, kas penkta Londone gyvenanti šeima kas mėnesį nesuduria galo su galu. Naujausio tyrimo duomenimis, šeimos kas mėnesį įsiskolina tik susimokėjusios būtiniausias sąskaitas ir įsigiję būtiniausius maisto produktus.

„Būsto kaina londoniečiams atsieina bene didžiausią jų pajamų dalį. Susimokėjus už nuomą ar būsto paskolą, įvairias būtinas sąskaitas bei transportą, įsigijus maisto atliekamų pinigų pramogoms, taupymui, ar kitoms išlaidoms dažniausiai tiesiog nebelieka. Tiesą sakant, mūsų tyrimas atskleidė, kad kas penkta šeima kas mėnesį įsiskolina”, - dėstė tyrimo bendraautorius Calumas Bennie’is.
Finansų ekspertas aiškino, kad to pasekoje taupyti ar juodai dienai atsidėti gali tik mažiau nei puse Jungtinės Karalystės sostinės gyventojų, - pranešė cityam.com.
 
Nors bendra šalies ekonominė situacija nenustoja gerėti, aukštas darbo lygis, kylantys atlyginimai ir kiti pliusai yra užgožiami tuo pačiu metu brangstančio pragyvenimo lygio, ypač žaibiškai augančių būsto kainų, kurioms išleidžiama didesnioji atlyginimo dalis.
 
 
  

Žymos: Taupymas, Skurdas, Būstas Anglijoje, Pajamos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras su žmona atvyksta į Paryžių, įsikuria viešbutyje. Vyras:
– Tai pirma į lovą ar į Eifelio bokštą?
Žmona:
– Į lovą! Eifelio bokštas stovės ilgiau...