Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-01-07

Svarbūs pakeitimai: daugiau uždirbantys neteks vaikų pašalpų

  
Svarbūs pakeitimai: daugiau uždirbantys neteks vaikų pašalpų Gaunantiems aukštesnes nei vidutinės pajamos - mažiau valstybės garantijų.

Nuo š.m. sausio 7 dienos šeimoms, kuriose bent vienas narys uždirba daugiau kaip 50 tūkst. svarų per metus, vaikų pašalpos bus sumažintos arba visiškai panaikintos, priklausomai nuo bendrų šeimos pajamų.

Nuo šiol tėvai, gaunantys didesnes nei 50 tūkst. svarų per metus pajamas galės pasirinkti du kelius: sustabdyti pašalpų gavimą nuo 2013 metų sausio 7 dienos ir išvengti naujo mokesčio, o pasirinkę ir toliau gauti pašalpą po šios datos, privalės deklaruoti savo pajamas ir vėliau sumokėti atitinkamą mokestį.
Manoma, kad daugiau nei pusė milijono šeimų Jungtinėje Karalystėje turės užpildyti mokesčių deklaracijas, kad pagrįstų savo pajamas. Tikimasi, kad šie pasikeitimai, įsigaliojantys nuo š.m. sausio 7 dienos padės sumažinti valstybės biudžeto deficitą. Valdžios atstovai nesitiki, kad tai bus palankiai sutiktas sprendimas, nes tarp pašalpas prarandančių šeimų, anot jų, visuomet bus tokių, kurios nesijaučia turtingomis.
 
Šiuo metu šeimos gauna 20,30 svarų dydžio kas savaitinę pašalpą už pirmąjį vaiką, o už kiekvieną vėlesnį skiriama 13,40 svarų dydžio pašalpa kas savaitę. Pagal naująją tvarką, jei vienas iš tėvų uždirba tarp 50-60 tūkst. svarų per metus, pašalpa bus sumažinta proporcingai, o pašalpos visiškai neteks tie, kurių šeimoje bent vienas uždirba virš 60 tūkst. svarų per metus.
 
Daugiau informacijos apie pokyčius ir skaičiuokles rasite mokesčių inspekcijos puslapyje:
 
http://www.hmrc.gov.uk/tools/hicbc/liable-chbhic.htm
 
  

Žymos: Anglija, Pašalpos, Mokesčiai, Vaikai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Tavo galvoje – plika dykuma, – šaukia ant Petriuko mokyklos direktorius.
– Jūs visiškai teisus, – atsako jam Petriukas, – Tačiau kiekvienoje dykumoje yra oazės, bet ne kiekvienas kupranugaris moka surasti kelią iki jų…