Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2018-12-12

Tapus smurtinio nusikaltimo auka – galimybė, gauti kompensaciją

  
Tapus smurtinio nusikaltimo auka – galimybė, gauti kompensaciją
© pixabay.com
Visgi G. Genčas atkreipia dėmesį, kad siekiant prisiteisti kompensaciją būtina tenkinti žalos atlyginimui keliamus reikalavimus

Ištikus bėdai užsienyje daugelis puola į neviltį, o vienintelė tuo metu galvoje besisukanti mintis – kaip kuo greičiau gauti reikiamą pagalbą.
Visgi apie tai, kad Jungtinėje Karalystėje tapus užpuolimo auka galima gauti solidžią kompensaciją už patirtus sužalojimus, žino ne kiekvienas. Advokatų kontoros „Advokatai Ltd“ specialistas Giedrius Genčas teigia, kad patekus į nelaimingą atsitikimą svarbu veiksmų imtis kuo greičiau.

G. Genčo teigimu, kompensacija nukentėjusiesiems gali priklausyti, jei asmuo tampa smurtinio nusikaltimo auka. „Mes galime padėti daugeliu atvejų. Pirmiausia, jei pats tapote neišprovokuoto smurtinio nusikaltimo auka, buvote sužalotas, kai ėmėtės priemonių užkirsti kelią nusikaltimui, jei jūsų artimasis nukentėjo dėl smurtinio nusikaltimo ir net jei patyrėte psichologinę trauma, tapęs smurtinio nusikaltimo prieš savo artimajį liudininku“, – tikina specialistas.
 
Visgi G. Genčas atkreipia dėmesį, kad siekiant prisiteisti kompensaciją būtina tenkinti žalos atlyginimui keliamus reikalavimus. „Pirmiausia, apie įvykį turi būti pranešta policijai ir aktyviai su ja bendradarbiaujama. Antra labai svarbi sąlyga – smurtinis nusikaltimas turėjo įvykti Anglijoje, Velse arba Škotijoje, ne vėliau nei per pastaruosius dvejus metus, nors ir čia galimos išimtys, kurias aptariame su klientu individualiai. Be viso to, kompensacija skiriama, jei sužalojimai yra pakankamai rimti, tai reiškia, kad žala turi būti ne mažesnė nei 1000 svarų sterlingų“, – reikalavimus vardija specialistas.
 
Kaip laimėti bylą dėl kompensacijos?
 
Nors ieškinį galima pateikti savarankiškai, nesinaudojant teisine pagalba, visgi svarbu paminėti, kad ieškinio reiškimas yra sudėtingas procesas, tad pasinaudojus patyrusių specialistų pagalba tikimybė, kad pateikta paraiška gauti kompensaciją bus patenkinta, padidėja. Dar daugiau aiškumo į bylinėjimosi procesą įneša patyrę „Advokatai Ltd“ kontoros specialistai, kurie geba kalbėti įvairiomis kalbomis ir be gausybės sunkiai suprantamų teisinių terminų ir formuluočių paaiškinti klientui bylos eigą.
Viskas, ką reikia padaryti nukentėjusiajam, – kreiptis į advokatų kontorą „Advokatai Ltd“, kuri suteikia ne tik nemokamas pradines konsultacijas individualiais atvejais, tačiau ir pasirūpina visu bylos procesu nuo pradžios iki galo. Advokatų kontora „Advokatai Ltd“ savo klientams atstovauja „nelaimėjai – nemokėk“ principu. Tai reiškia, kad advokatai gauna užmokestį tik tuo atveju, jei pavyksta laimėti bylą. Ieškovas sumoka savo advokatams pagal iš anksto susitartą atskaičiuojamąjį procentą nuo kompensacijos dydžio.
 
Kiekviena byla yra skirtinga, todėl teisininkai turi labai atsakingą užduotį išsamiai išnagrinėti visas bylos aplinkybes ir įvertinti, kokia tikimybė, kad bylą pavyks laimėti. Specialistas pabrėžė, kad informacija, pateikta šio pokalbio metu, yra tik informacinio pobūdžio ir neturi būti priimta kaip teisinė konsultacija. Nukentėjusieji turėtų kuo skubiau kreiptis į advokatą, kad aptartų savo individualią situaciją.
 
Nemokama pirminė konsultacija dėl galimybės gauti piniginę kompensaciją teikiama numeriu 0333 344 6649 arba 0776 555 6777. Taip pat galite užpildyti anketą internete adresu www.advokatai.co.uk, ir „Advokatai Ltd“ profesionalai patys su Jumis susisieks. „Advokatai Ltd“ teikia paslaugas visoje Anglijoje ir prireikus gali atvykti į namus arba ligoninę.
  

Žymos: Kompensacija, Advokatai Ltd, teisė, smurtinis sužalojimas, advokatų kontora

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mergina, grįžusi iš povestuvinės kelionės, skambina motinai:
– Mama, aš siaubingai laiminga...
– Įdomu, greičiau pasakok.
– Na, klausykis: vakar pirmą kartą paruošiau vyrui pietus.
– Tikiuosi pasisekė?
– Dar ir kaip! Jis nusprendė pasamdyti virėją.