Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Cityam   |   2017-10-24

Turintiems finansinių įsiskolinimų – gera žinia iš vyriausybės

  
Turintiems finansinių įsiskolinimų – gera žinia iš vyriausybės
© Flickr nuotr.
Skolininkai galės gauti iki šešių savaičių atostogų.
Dauguma žmonių Jungtinėje Karalystėje negali išsikapstyti iš kreditų.

Jungtinės Karalystės kreditoriai gali būti priversti savo skolininkams suteikti šešių savaičių „atostogas” nuo palūkanų. Šią naujieną antradienį paskelbė Vyriausybė.

Projektas, kuris turėtų suteikti finansinių įsipareigojimų kreditoriams turintiems asmenims šiek tiek laiko atsigauti finansiškai, turėtų įsigalioji jau netrukus – 2018-ųjų pabaigoje ar 2019-ųjų pradžioje.
Pagal šiuo metu vis dar svarstomus planus, skolininkai galės gauti iki šešių savaičių atostogų (priklausomai nuo jų įsiskolinimo dydžio) nuo papildomų palūkanų tam, kad sugebėtų finansišai „atsigauti”, o kreditas nedidėtų, - pranešė cityam.com.
 
„Dauguma žmonių Jungtinėje Karalystėje negali išsikapstyti iš kreditų. Ši probema gali įvairiai paliesti asmeninį gyvenimą, paliekant asmenis bejėgius kontroliuoti savo finansus. Žmonėms, kuriuos smaugia paskolos, siekiame suteikti daugiau laiko ieškoti pagalbos, išeities, kuri padėtų atsistoti ant kojų”, - sakoma Vyriausybės išplatintame pranešime.
 
 
 
  

Žymos: Palūkanos, banko paskola , kreditai, greitieji kreditai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.