Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com inf.   |   2014-07-31

Vėluojantiems susitvarkyti mokesčius – gera žinia iš HMRC

  
Vėluojantiems susitvarkyti mokesčius – gera žinia iš HMRC Pildant mokesčių deklaraciją, svarbu pateikti tikslius duomenis.

Jungtinės Karalystės mokesčių administratorius HMRC pranešė gerą naujieną nespėjusiems susitvarkyti darbo ir vaiko mokesčių grąžinimo (child and working tax).

Mokesčių mokėtojai kasmetines deklaracijas gali pateikti iki rugpjūčio 6 dienos. Ankstesnis terminas buvo paskutinė liepos diena. Tie, kas nesuskubs pristatyti dokumentų, metams praras teises į išmokas iš biudžeto.
Specialistai rekomenduoja pateikti kuo tikslesnes deklaracijas, kad tikrinimo metu nebūtų prašoma patikslinti informacijos. HMRC reikia nurodyti visus pasikeitimus, kurie buvo susiję su jūsų darbu ir vaiko išlaikymo išlaidomis.
 
Gauti valstybės paramą artimiausią savaitę gali pretenduoti vaikų iki 20 metų turintys tėvai arba vienas iš tėvų. Tiesa, parama už 16-20 metų vaiką mokama tik tada, jeigu jis mokosi. Dirbantiems parama priklauso pagal individualius kriterijus, todėl patartina kreiptis į specialistus ir sužinoti, ar jūs galite gauti kokią nors paramą.
 
***
 
Profesionalios konsultacijos mokesčių klausimais www.ibservice.co.uk
 
  

Žymos: Mokesčiai, Vaikai, Darbas Anglijoje, Mokesčių grąžinimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Stovi žolės prisirūkęs narkomanas prieš veidrodį ir stebisi:
– Ir ten aš... Ir čia aš...
Tuo metu pasigirsta durų skambutis.
– Kas ten?
– Aš!
– Va, ir ten aš...