Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-01-05

100 moterų užpuolęs seksualinis nusikaltėlis išleidžiamas į laisvę

  
100 moterų užpuolęs seksualinis nusikaltėlis išleidžiamas į laisvę
© Met police nuotr.
Johnas Worboysas moteris prievartavo savo taksi automobilyje.
Johnas Worboysas savo taksi automobilyje keleiviams duodavo atsigaivinti gėrimais, kuriuose būdavo įmaišyta narkotikų.

Taksistas, kuris savo vairuojamame taksi automobilyje užpuolė, išžagino ar kitaip seksualiai priekabiavo prie daugiau nei šimto moterų, vos po dešimtmečio kalėjime išleidžiamas į laisvę.

Šia žinia pasipiktino net nusikaltėlio motina.
Johnas Worboysas savo taksi automobilyje keleiviams duodavo atsigaivinti gėrimais, kuriuose būdavo įmaišyta narkotikų. Tuomet nusikaltėlis aukas užpuldavo ir seksualiai išnaudodavo.
 
Daugelis seksualinio nusikaltėlio aukų buvo jaunos merginos, kurios po vakarėlių vakariniame Londone išsikviesdavo taksi saugiai grįžti namo.
 
J. Worboysas merginoms pasiūlydavo šampano su narkotikais, teigdamas, kad kątik išlošė loterijoje. Bandydamas patvirtinti savo melą, jis taip pat būsimoms aukoms parodydamo grynųjų pilną maišą.
 
Nusikaltėlis buvo nuteistas mažiausiai aštuoniems metams kalėjimo. Praėjus dešimčiai policija paskelbė, kad vyras yra išleidžiamas iš įkalinimo įstaigos su „griežtomis” sąlygomis.
 
J. Worboysas, kuriam šiuo metu 60 metų, negali susissiekti su nei viena iš savo aukų ir kas savaitę privalo raportuoti prižiųrinčiam pareigūnui.
 
 
 
 
 
  

Žymos: nusikaltėliai, Anglijos policija, Seksualiniai nusikaltimai, Seksualinis priekabiautojas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar mes toli nuo žemės? – išsigandusi klausia kapitono dama, pirmąkart patekusi į audrą.– Ne, tikriausiai koks kilometras...– Ačiū Dievui! O kur toji žemė?– Tiesiai po mumis!