Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-02-03

13-os metų berniukas išprievartavo du savo bendraamžius

  
13-os metų berniukas išprievartavo du savo bendraamžius
© pexels.com
Šis vaikas gali turėti rimtų problemų ateityje.

Į viešumą išlindo teisme pasirodžiusi byla, kuri nagrinėja 13-os metų berniukui mestus kaltinimus, kuriais teigiama, kad jis išprievartavo savo 14-metį draugą bei 11-os metų draugę.

Dėl teisinių priežasčių vaikų tapatybės atskleisti negalima, tačiau aiškėja faktai, kad visi vaikai žaidė kaltinamojo namuose, lauke šokinėjo ant batuto. Staiga 13-mečiui šovė į galvą 14-metį draugą pasikviesti į kambarį. Esą jis užtraukė žaliuzes, uždarė duris ir nusimovęs kelnaites pradėjo prievartauti savo draugą.
Įpusėjusį aktą sutrukdė kaltinamojo motina, kuri atėjo į kambarį išgirdusi prievartaujamo berniuko verksmą.
 
Paaiškėjus šiam nusikaltimui, po kelių mėnesių, į teisėsauga kreipėsi dar viena šeima, kuri tvirtino, kad tas pats berniukas net kelis kartus išprievartavo jų 11-metę dukrą. Tai įvykdavo arba jo namuose arba kieme, tačiau dukra kurį laiką tylėjo, nes bijojo.
 
Teigiama, kad paaiškėjus skandalingiems faktams, pati mama savo sūnų pridavė policijai, tačiau jie nieko padaryti negali dėl jauno vaiko amžiaus. Nepilnamečių teisme nuspręsta nusikaltusiam vaikui skirti specialią priežiūrą ir 2,5 metų laikotarpiui jis pateks į seksualinių nusikaltėlių įskaitą. Vėliau šis įrašas išnyks, jeigu jis nenusikals daugiau.
 
 
  

Žymos: Nusikaltimas, Vaikai, JK, Prievartautojas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Depresija – kai nusiperki lanką, kad pataisytum figūrą, o jis tau „kaip tik“...
*****