Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, thesun.co.uk   |   2019-08-21

41 metų moteris nudurta vidury dienos, suimtas jos užpuolimu įtariamas vyras

  
41 metų moteris nudurta vidury dienos, suimtas jos užpuolimu įtariamas vyras
© Twitter nuotrauka

Policija pradėjo žmogžudystės tyrimą, kai 41 metų amžiaus moterį ją užpuolęs, kaip manoma, 42 metų amžiaus vyras, brutaliai subadė savo auką viduryje baltos dienos, įprastai taikiame Great Saling kaimelyje Essexe.

Moters mirties laiką, apie 14:45 vietos laiku, teko skelbti įvykio vietoje, nes jos patirti sužalojimai buvo tokie brutalūs, kad medikus paliko be galios ką nors pakeisti.  
42 metų amžiaus vyras buvo suimtas visai netrukus, jis įtariamas žmogžudyste, tačiau šiuo metu jis laikomas ligoninėje, nes sušlubavo sveikata.  
 
Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai rado moterį, kenčiančią dėl daugybinių durtinių žaizdų.  
 
Šiuo metu ten stovi policijos tyrėjų bei teismo medicinos ekspertų palapinė, tyrėjams stengiantis suprasti, kokia buvo lemtingų įvykių seka.  
 
Policija kreipėsi pagalbos ir į visuomenę - visų įvykio liudininkų bei asmenų, galinčių suteikti vertingos informacijos apie šį įvykį, prašoma susisiekti su policijos pareigūnais, tą galima padaryti paskambinus trumpuoju telefono numeriu 101.  
Remiantis naujausiais duomenimis, šiais metais vien policijos užfiksuotų nusikaltimų, kurių metu buvo panaudotas peilis ar į peilį panašus instrumentas - jau 43,516.
  

Žymos: Kriminalai, Nužudymas, padūrė peiliu, peilių epidemija, JK policija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kompiuterių parduotuvėje personalas keičia nešiojamų kompiuterių kainas iš 4000 LTL į 2000 LTL. Pro šalį praeidamas žmogelis domisi:
– Sakykit, o kodėl jie taip atpigo?
– Taigi va, Kalėdinės akcijos baigėsi.