Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   mirror.co.uk   |   2016-02-06

Airių gangsteris nužudytas vaikų akivaizdoje

  
Airių gangsteris nužudytas vaikų akivaizdoje
© pixabay.com
Viešo renginio metu nužudytas žinomas Airijos nusikaltėlis.

Penktadienį Dubline nužudytas vienas iš žinomiausių šių dienų Airijos nusikaltėlių David Byrne. Jis nušautas minios žmonių akivaizdoje viešo renginio metu. Policija mano, kad šis nusikaltimas yra vietos gaujų nesutarimų atomazga.

Penktadienį Airijos sostinėje esančio viešbučio „Regency hotel“ vestibiulyje vyko dviejų boksininkų – Jamie Kavanagh ir Joao Bento – svėrimo procedūra. Šių atletų dvikova dėl Europos lengvo svorio čempiono titulo turi vykti šeštadienį.
Svėrimo procedūrą stebėjo apie 300 žiūrovų, tarp kurių buvo ir vaikų. Staiga į vestibiulį įsiveržė keturi ginkluoti vyrai ir ėmė šaudyti. Pirminiais duomenimis, jie šaudė iš automatinių ginklų AK-47, vadinamųjų „kalašnikovų“, liudininkai sakė, jog kai kurie iš jųmaskuodamiesi dėvėjo perukus.
 
Viskas įvyko staiga, užpuolikai paspruko. Minioje kilo panika, vienas žmogus išpuolio metu žuvo, du buvo sužeisti. Netrukus paaiškėjo, jog žuvusysis – gerai Airijos policijai žinomas 35 metų D. Byrne, kuris įvardijamas kaip vienos iš įtakingiausių šalies nusikaltamų grupuočių lyderiu. Policija baiminasi, jog po šio įvykio gaujų karai tik suaktyvės.
 
Viešą egzekuciją gangsteriui įvykdę ir paniką pasėję nusikaltėliai ieškomi.
  

Žymos: Nužudymas, Nusikalstamumas, david byrne

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sėdi lauke du vyrai ir vienas sako:
− Ar žinai kodėl blondinės sėdi prie lango kai žaibuoja?
− Nežinau. O kodėl?
− O todėl, kad jos mano, kad fotosesija atvažiavo..