Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-12-07

Anglijoje gyvenančių lietuvių šeimą terorizuoja vietiniai vaikai

  
Anglijoje gyvenančių lietuvių šeimą terorizuoja vietiniai vaikai
© Pixabay.com
Vaikai elgiasi labai agresyviai
Policija negali nieko padaryti

Leedse, Halton Moore gyvenančią lietuvių šeimą jau kurį laiką terorizuoja vietinių gyventojų vaikai. Kaip to įrodymą lietuvė socialinio tinklo „Facebook“ grupėje išplatino vaizdo įrašą, kuriame įamžintas angliškai kalbančių, nešvankius keiksmažodžius vartojančių vaikų elgesys.

Vos 3 minutes trunkantis vaizdo įrašas susilaukė daugybės dėmesio, juo pasidalijo šimtai socialinio tinklo naudotojų, komentarus paliko ir patys britai, kurie baisėjosi tokiu neišauklėtų vaikų elgesiu. Internautai tikisi, kad vaizdo įrašas pasieks atitinkamas socialines tarnybas, kurios įvertins vaikų elgesį ir jų tėvų auklėjimo įgūdžius.
„Mano šeimą jau 2 metus terorizuoja šie vaikai. Tai tęsiasi ir toliau, tačiau policija nieko padaryti negali. Būčiau dėkinga, jei galėtumėte pasidalyti šiuo įrašu“, – socialiniame tinkle rašė lietuvė.
 
Kaip matoma iš pateiktos vaizdo medžiagos, aktyviausia – bene jauniausia grupės mergaitė. Ji ne tik naudoja bjaurius žodžius, bet ir tranko šeimos kiemo vartus, ant jų lipa.
 
 
  

Žymos: Lietuviai,, Leeds, Halton Moor

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“