Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2014-11-07

Anglijoje žudikas suvalgė aukos veidą

  
Anglijoje žudikas suvalgė aukos veidą Savo auką valgęs žudikas pramintas Hanibalu Lekteriu.

Žudikas, užpuolęs moterį Pietų Velse pričiuptas valgantis jos veidą ir akies obuolį. 34-erių Matthew Williamsą pareigūnai sulaikė panaudoję elektrinį ginklą „Taser“. Vėliau vyras mirė.

Benamių nakvynės namuose besiglaudžiantis vyras atsisakė įsileisti į kambarį įstaigos apsaugos darbuotojus. Kilus įtarimui, šie įsilaužė vidun, tačiau išvydę neįtikėtiną vaizdą, iškvietė policiją.
Pareigūnams teko panaudoti iki 50 tūkst. voltų įkrautą ginklą, nes įtariamasis sulaikomas priešinosi. Jį surakinus vyras, pasak liudininkų, neteko sąmonės. Vos prieš dvi savaites žuvusysis buvo paleistas iš kalėjimo po 5-erių jame praleistų metų už savo partnerės užpuolimą.
 
22-ejų moteriai įvykio vietoje konstatuota mirtis, tačiau neatlikus tyrimo neaišku, ar nukentėjusioji jau buvo negyva, kai jos kūno dalys pradėtos valgyti. Policijos teigimu, abu žuvusieji pažinojo vienas kitą, tačiau neaišku ar buvo apsistoję nakvynės namuose, kuriuose įvykdytas nusikaltimas.
 
„Policija pradėjo nepriklausomą tyrimą ir aiškinasi aplinkybes, kuriomis žuvo vyras ir moteris.“, - portalui independent.co.uk sakė policijos atstovas. Kaltinamasis M. Williamsas, anksčiau kaimynų vadintas „Fifi“, gavo kitą pravardę – Hanibalas Lekteris – garsaus kanibalo iš filmo „Avinėlių tylėjimas“.
 
 
  

Žymos: Policija, Nusikaltimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Londone atlikta apklausa, kaip sostinės gyventojai norėtų būti vadinami: britais ar anglais. Rezultatai nustebino: 43 proc. respondentų atsakė, kad norėtų būti vadinami lenkais.
*****