Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Delfi   |   2018-07-19

Anglijos ir Lietuvos policija ieško be žinios dingusios skandalingosios Sandros Grafininos

  
Anglijos ir Lietuvos policija ieško be žinios dingusios skandalingosios Sandros Grafininos
© Delfi montažas
Manoma, kad Sandra Grafinina liepos 1 d. grįžo į Lietuvą.

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai ieško be žinios dingusios 28 metų Sandros Grafininos.

Kaip rašoma policijos pranešime, liepos 17 d. į Šiaulių apskrities policiją kreipėsi minėtos moters sesuo ir pranešė, kad nuo šių metų liepos 1 d. ji negali susisiekti su Didžiojoje Britanijoje gyvenančia seserimi Sandra Grafinina.
Tiek Anglijoje, tiek Lietuvoje pradėta dingusiosios paieška. Nustatyta, kad Sandra Grafinina liepos 1 d. grįžo į Lietuvą. Asmenis, žinančius apie šios moters buvimo vietą, prašytume paskambinti telefonais (8 41) 397 607 arba (8 605) 67879, arba parašyti elektroniniu paštu [email protected]
 
Sandra yra buvusi „Olialia pupytė“, kuri labiausiai spaudoje išgarsėjo dėl savo skandalingų santykių su vyru britu. Sutuoktinio pavardę West-Macaulay pasirinkusi moteris tuomet didžiavosi milijonais sąskaitose, akcijomis prestižinėje įmonėje, pilimis Didžiojoje Britanijoje, prabangiu gyvenimu.
 
Tiesa, ilgai meilė Sandros namuose neužsitęsė. Žiniasklaidoje rašyta, kad jos vyras Nigelas esą smurtavo prieš žmoną, todėl ji pareiškė norą skirtis. Negana to, sutuoktinis patikino, kad visi turtai ir prabanga tėra Sandros melagystės.
 
Pora turi dukrą. Sandra taip pat augina sūnų iš pirmosios santuokos. Buvo žinoma, kad nuo vasaros pora gyvena atskirai: Nigelas – Didžiojoje Britanijoje, o Sandra – gimtuose Šiauliuose.
 
Dar šių metų sausį žiniasklaidą buvo apskriejusi žinia, kad sutvardyti įsisiautėjusią Sandrą prireikė policijos pareigūnų pagalbos. Tąkart leisgyvę moterį namuose rado jos mama, kuri iškvietė medikus. Ligoninėje buvusi „Olialia“ mergaitė elgėsi agresyviai, todėl medikams prireikė policijos pagalbos. Po incidento S. West Macauly buvo nustatytas 3,21 prom. girtumas, nors moteris teigia, kad nevartoja alkoholio.
 
 
  

Žymos: dingo be žinios, Sandra West-Macauley, Sandra Grafinina

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Visos anytos mano, kad jų marčioms galvoje vien tik vakarėliai, baliai ir vyrai. Prisi-i-i-mena dar savo jaunystę!