Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Mirror.co.uk   |   2019-08-23

Anglijos mokykloje veikė narkotikus pardavinėjančių vaikų tinklas: į nusikalstamą veiklą įtraukti 40 paauglių

  
Anglijos mokykloje veikė narkotikus pardavinėjančių vaikų tinklas: į nusikalstamą veiklą įtraukti 40 paauglių
© Google Maps
Kingsdown mokykla

Vienos apskrities narkotikų gauja mokinius vertė mokykloje pardavinėti narkotines medžiagas. Vienoje ugdymo įstaigoje tokių nelegalia veikla užsiimančių paauglių buvo net 40, praneša Mirror.co.uk.

Paaugliai, kurių jauniausiems vos 14 metų, su savimi turėjo ne tik pardavimui skirtų narkotikų, bet ir jų dalijimui skirtų priemonių, tokių kaip specialūs maišeliai bei svarstyklės.
Policija teigia, kad narkotikų gauja vienoje mokykloje, kurioje yra vos 1200 mokinių, įkūrė 40 mokinių, prekiavusių kanapėmis ir kokainu, tinklą.
 
Įtariama, kad Kingsdown mokykloje Swindon mieste, Wilshire už kokainą kai kurios jaunos vos 14 metų amžiaus merginos atsilygindavo seksu.
 
Šios nusikalstamos veiklos vykdymo mastą policija išsiaiškino ankstyvą trečiadienio rytą surengdami kratą. Sulaikytas buvo ir 27-erių vyras, tačiau vėliau, atliekant tyrimą, jis buvo paleistas.
 
„Radome žmogų, kurio ir ieškojome, sugebėjome suteikti apsaugą į rizikos grupę patekusiems vaikms ir aptikome narkotikus, – sakė seržantas Nathanas Perry, vadovavęs visai operacijai. – Žinome apie apskrityse veikiančias grupuotes ir jų keliamą riziką. Ši operacija buvo sudėtinga, nes ji buvo susijusi su labai jaunais vaikais, verčiamais prekiauti narkotikais. Gavome informacijos, kad vaikai ne tik yra verčiami užsiimti šia nelegalia veikla, bet jiems yra grasinama fiziškai. Jei jie kreipsis į policiją ar mokytojus, bus sužeisti.“
Policija buvo įspėta apie Kingsdown mokykloje veikusią gaują. Manoma, kad du 16-mečiai vaikinai narkotikus tiekė juos pardavinėjančių 40 vaikų tinklui.
 
27-metis vyras policijos sulaikytas buvo jį įtariant B klasės narkotikų laikymu siekiant juos parduoti ir raginimu vaikus užsiimti lytine veikla.
 
„Vaikai yra išnaudojami, jie verčiami prekiauti narkotikais. Mes į tai žiūrime labai rimtai. Jei mes nesiimtume veiksmų tai sustabdyti, tuo užsiimti jie rizikuoja visą likusį gyvenimą“, – tęsė policininkas.
 
Jei vaikai tampa užsidarę, slepia daiktus, turi pinigų prabangiems drabužiams įsigyti ir negali paaiškinti, iš kur gavo papildomų pajamų, tai gali būti vienas ženklų, kad jie yra išnaudojami nusikaltėlių gaujos.
 
  

Žymos: Narkotikai, Mokykla, Policija, Paaugliai, nusikalstama veikla

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Žmona nuolat erzina mane pasakojimais apie pirmąjį vyrą.
– Bet juk tu gali nuslopinti jos įprotį!
– Kaip?
– Pradėk kalbėti apie savo būsimąją žmoną.