Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-01-13

Anglijos pareigūnai ruošiasi išpuoliams

  
Anglijos pareigūnai ruošiasi išpuoliams Premjeras Davidas Cameronas įsakė visiems šalies pareigūnams ruoštis teroristų atakai.

Jungtinės Karalystės saugumiečiams ir policijos vadams įsakyta pasirengti „Paryžiaus stiliaus“ išpuoliams Londone ir kituose šalies miestuose. Antiteroristinės pratybos bus rengiamos visoje šalyje. Pareigūnai apmokomi, kaip elgtis išpuolio atveju, jei teroristai išvengtų suėmimo ir paspruktų iš įvykio vietos.

Skotlandjardas tikina, kad šiuo metu teroristų išpuolis Jungtinėje Karalystėje tikėtinas labiau nei bet kada anksčiau. Nepaisant policininkų tvirtinimo, kad teroristų išpuolio rizika nedidelė, pareigūnams įsakyta būti visada pasiruošusiems.
Policininkai mokomi ne tik kaip elgtis išpuolio atveju, bet ir kaip ieškoti pasprukusių teroristų dideliame mieste bei kaip numatyti galimus jų taikinius. Taip pat jiems įsakyta parengti veiklos planus įvykus terorizmo aktui mieste. Susitikimo su saugumiečiais metu ministrai sugriežtino ginklų gabenimą per šalies sieną. Į draudžiamų ginklų sąrašą įtraukti Paryžiaus užpuolimų metu naudoti kalašnikovai bei savaeigės granatos.
 
Po susitikimo su žvalgybos ir saugumo atstovais Premjeras Davidas Cameronas pažadėjo visomis išgalėmis saugoti Didžiosios Britanijos piliečius. „Iš saugumo vadų gavau išsamų instruktažą. Aptarėme visas galimybes kaip tinkamai apsisaugoti nuo terorizmo grėsmės.“, - Ministrą Pirmininką citavo portalas standard.co.uk.
 
Premjeras savo kalbos metu paprašė policijos pajėgų, armijos bei saugumo pareigūnų glaudžiai bendradarbiauti. Taip siekiama užtikrinti, kad policijos atstovai prireikus tiksliai žinotų kur kreiptis ir prašyti karinės pagalbos jei miestiečiams kiltų rimtas pavojus.
 
 
 
  

Žymos: Terorizmas, Saugumas, Anglijos policija, Islamo valstybė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona rausiasi spintoje:
– Petrai! – šaukia ji vyrui, – prieš savaitę nusipirkau knygą apie ilgaamžiškumą, o dabar nesugebu rasti.
– Nesirūpink, – ramina vyras, – aš ją išmečiau. Labai jau tavo motina ja susidomėjo...