Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-06-24

Anglijos policija: ieškoma iš upės ištraukto naujagimio motina

  
Anglijos policija: ieškoma iš upės ištraukto naujagimio motina Naujagimio kūnas buvo rastas Taff upėje Cardiffe.

Vakar naktį policija pranešė, kad upėje buvo rastas vos prieš kelias dienas gimusio kūdikio kūnas. Policija prašo visuomenės pagalbos ieškant jo motinos.

Kaip skelbė naujienų portalas express.co.uk, naujagimio kūnas rastas vakar apie 18:00 val. buvo ištrauktas iš Taff upės Cardiffe. Pietų Velso policija tiria incidento aplinkybes. Įvykio vietoje dirbo policijos sraigtasparnis, šunys bei gaisrinės ekipažai.
Detektyvas inspektorius Paulas Lathamas sakė: „Norime kuo greičiau surasti kūdikio motiną, nes jai gali būti reikalinga skubi medikų pagalba. Šiuo metu siekiame, kad ji sulauktų reikiamo medikų dėmesio".
 
„Laukiame bet kokios informacijos apie šį incidentą, kuri padėtų identifikuoti nuskendusio naujagimio motiną. Noriu pabrėžti, kad šioje ankstyvoje tyrimo stadijoje mūsų prioritetas yra motinos saugumas ir gerovė“, - pranešime spaudai teigė detektyvas.
 
Kiekvieno, turinčio bet kokios informacijos, prašoma susisiekti su Pietų Velso policija numeriu 101 arba anonimiškai numeriu 0800 555 111.
  

Žymos: Velsas, Mirtis, Nelaimės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasaulyje viskas reliatyvu. Pavyzdžiui, tie 100 litų, apie kuriuos nieko neįtaria žmona, man yra daug brangesnis už tuos 1000, apie kuriuos ji žino.
*****