Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-12-27

Antrąją šv. Kalėdų dieną – panika Oxford gatvėje

  
Antrąją šv. Kalėdų dieną – panika Oxford gatvėje
© tiesa.com
Visuomenė vis dar smarkiai įbauginta.
Išdaužtas didžiulis „Kvepalų namų“ parduotuvės vitrininis stiklas.

Londone esanti Oxford gatvė antrąją šv. Kalėdų dieną, kaip įprasta tampa didžiuliu traukos centru, kur šurmuliuoja ne vienas šimtas žmonių ieškančių pigesnių prekių, mat taip vadinamąją „boxing day“ – prasideda tikras nuolaidų vajus.

Liudininkai pasakojo, kad kažkam iš minios sušukus, jog išgirdo šūvius, gatvėje kilo didžiulė panika, visi pradėjo bėgti, rėkti, tuoj pat į įvykio vietą atvyko policija. Visgi jokių įtartinų asmenų ar veiklų rasta nebuvo ir tikėtina, kad panika kilo be reikalo.
Incidento metu nukentėjo viena moteris, kuri pargriuvo ir buvo sutrypta minios.
 
Taip pat buvo išdaužtas didžiulis „Kvepalų namų“ parduotuvės vitrininis stiklas. Šis incidentas tik patvirtina, kad panika mieste didžiulė, o per šventes tikimąsi, kad gali įvykti teroristinis išpuolis.
 
  

Žymos: Londonas, Terorizmas, Kalėdos, Panika

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!