Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-13

Apsvaiginta nepilnametė rytų Londone pakeliui namo tris kart patyrė seksualinę prievartą

  
Apsvaiginta nepilnametė rytų Londone pakeliui namo tris kart patyrė seksualinę prievartą
© Met police
17-metės mergina per valandą rytų Londone, Bethnal Green rajone buvo užpulta tris kartus.

Rytų Londono policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl, kaip spėjama, narkotikais apsvaigintos nepilnametės, kuri eidama namo tris kartus iš skirtingų vyrų patyrė seksualinę prievartą

17-metės mergina per valandą rytų Londone, Bethnal Green rajone buvo užpulta tris kartus. Nepilnametė su draugais lankėsi klube, tačiau nusprėndė viena gįžti namo. Incidentas įvyko rugsėjo 29 d. naktį, šiek tiek iki vidurnakčio.
Pirmą kartą prie merginos seksualiai priekabiauta Cambridge Heath Road. Stebėjimo kameros užfiksavo, kaip merginą neša nepažįstamas vyras. Po šio užpuolimo pasimetė dalis merginos viršutinių drabužių.
 
Netrukus po vidurnakčio stebėjimo kameros užfiksavo merginą einančią Mint Street gatve. Merginą seka barzdotas jaunas vyras su sportiniu dviračiu. Po kurio laiko vyras pasišalina, o kameros kitoje gatvės vietoje užfiksuoja ištaršytus nepilnametės drabužius. Mergina toliau eina namų kryptimi.
 
Apie 00:45 val. Corfield Street mergina patyrė trečią užpuolimą. Detektyvai mano, kad šį kartą nepilnametė buvo išprievartauta dviejų arba trijų vyrų. Kameros užfiksuoja nepažįstamus užpuolikus tarp stovinčių automobilių.
 
Aplinkoje nesiorientuojančią, sutrikusią, ant žemės tarp mašinų gulinčią merginą su išdarkytais drabužiais rado praeivis, kuris iš iškvietė pagalbą.
 
Policija mano, kad mergina buvo jai nežinant apsvaiginta ir šiuo metu atlieka toksikologinius tyrimus.
 
Detektyvai įtaria, kad du iš trijų užpuolimų buvo labai rimti seksualiniai nusikaltimai, todėl išplatino įtariamųjų nuotraukas. Turintys betkokios informacijos apie incidentą kviečiami nedelsiant susisiekti trumpuoju policijos numeriu 101
  

Žymos: Rytų Londonas, Užpuolimas, Bethnal Green, seksualinė prievarta

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Depresija – kai nusiperki lanką, kad pataisytum figūrą, o jis tau „kaip tik“...
*****